Клініка відновлення зору Візіум

Клініка відновлення зору Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Візіум» на Позняках спеціалізується на наданні повного спектру офтальмологічних послуг, серед яких лікування очних захворювань з використанням унікального обладнання для України, що дозволяє досягти максимального ефекту в терапії.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Ревуцького, 32на карті
Дарницький м.Харківська

«Клініка відновлення зору Візіум» пропонує широкий перелік інноваційних послуг в області передової офтальмохірургії, заснованої на досвіді провідних офтальмологічних центрів США, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю. Завдяки ведучому обладнанню та високій кваліфікації співробітників, що працюють на вулиці Ревуцького, 32 (Київ) в «Клініці відновлення зору Візіум» пацієнтам в повному обсязі повертають зір.

Послуги та обладнання «Клініки відновлення зору Візіум»

У клініці проводиться:

• комп'ютерна діагностика зору;
  • апаратне відновлення зору;
  • видалення глаукоми за допомогою лазера;
  • оперативна корекція глаукоми за допомогою апарату EX-PRESS;
  • факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна корекція зору;
  • глибока непроникаюча склеротомія;
  • обмежена лазеркоагуляція (ОЛК);
  • лазерна дисцизія;
  • лазерна ірідектомія;
  • підбір окулярів і лінз для контактної корекції та ін.

Обладнання, що застосовується в «Клініці відновлення зору Візіум»:

• мікрокератом Carriazo-Pendular від німецької компанії SCHWIND;
  • апарат для факоемульсифікації Infinity Vision від американської компанії Alcon;
  • апарат для томографії переднього відрізка ока Keratron Scout від німецької компанії SCHWIND;
  • лазерна установка ESIRIS від німецької компанії SCHWIND;
  • лазерна система від американської компанії Alcon;
  • апарат для ангіографії сітківки VISUCAM PRO від німецької компанії Carl Zeiss;
  • мікроскопи для офтальмохірургії OPMI Lumera і OPMI Lumera T від німецької компанії Carl Zeiss.
Володимир 22 Січень 2024
Все мені сподобалось.
Любов 15 Жовтень 2023
Була на консультації в Соловйової Інни Юріївни - усе сподобалось, отримала детальне роз'яснення,
Таисия 31 Березень 2021
Дуже вдячна.
Валентина 28 Жовтень 2020
Перед приемом у доктора проводят необходимую диагностику глаз. Всё очень вежливо и хорошо организовано. Врачей много и очень разные. В первый мой визит в клинику попалась врач, которая настаивала на покупке дорогостоящих БАДов, какой-то сетевой маркетинг. Во второй визит я была у Горчицы Марины Ивановны и осталась очень довольна консультацией.
Лилия 15 Червень 2020
Все на якісному рівні, всі привітні.
Філії мережі
Все клініки