Клініка відновлення зору Візіум

Клініка відновлення зору Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Візіум» на Позняках спеціалізується на наданні повного спектру офтальмологічних послуг, серед яких лікування очних захворювань з використанням унікального обладнання для України, що дозволяє досягти максимального ефекту в терапії.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Ревуцького, 32на карті
Дарницький м.Харківська

«Клініка відновлення зору Візіум» пропонує широкий перелік інноваційних послуг в області передової офтальмохірургії, заснованої на досвіді провідних офтальмологічних центрів США, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю. Завдяки ведучому обладнанню та високій кваліфікації співробітників, що працюють на вулиці Ревуцького, 32 (Київ) в «Клініці відновлення зору Візіум» пацієнтам в повному обсязі повертають зір.

Послуги та обладнання «Клініки відновлення зору Візіум»

У клініці проводиться:

• комп'ютерна діагностика зору;
  • апаратне відновлення зору;
  • видалення глаукоми за допомогою лазера;
  • оперативна корекція глаукоми за допомогою апарату EX-PRESS;
  • факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна корекція зору;
  • глибока непроникаюча склеротомія;
  • обмежена лазеркоагуляція (ОЛК);
  • лазерна дисцизія;
  • лазерна ірідектомія;
  • підбір окулярів і лінз для контактної корекції та ін.

Обладнання, що застосовується в «Клініці відновлення зору Візіум»:

• мікрокератом Carriazo-Pendular від німецької компанії SCHWIND;
  • апарат для факоемульсифікації Infinity Vision від американської компанії Alcon;
  • апарат для томографії переднього відрізка ока Keratron Scout від німецької компанії SCHWIND;
  • лазерна установка ESIRIS від німецької компанії SCHWIND;
  • лазерна система від американської компанії Alcon;
  • апарат для ангіографії сітківки VISUCAM PRO від німецької компанії Carl Zeiss;
  • мікроскопи для офтальмохірургії OPMI Lumera і OPMI Lumera T від німецької компанії Carl Zeiss.
Світлана 18 Квітень 2024
Лікар, Рубан Ірина Геннадіївна, дуже сподобалася. До офтальмолога зверталася вперше, все було дуже добре, якщо буде необхідно, то буду звертатися ще
Володимир 22 Січень 2024
Все мені сподобалось.
Любов 15 Жовтень 2023
Була на консультації в Соловйової Інни Юріївни - усе сподобалось, отримала детальне роз'яснення,
Таисия 31 Березень 2021
Дуже вдячна.
Валентина 28 Жовтень 2020
Перед приемом у доктора проводят необходимую диагностику глаз. Всё очень вежливо и хорошо организовано. Врачей много и очень разные. В первый мой визит в клинику попалась врач, которая настаивала на покупке дорогостоящих БАДов, какой-то сетевой маркетинг. Во второй визит я была у Горчицы Марины Ивановны и осталась очень довольна консультацией.
Філії мережі
Все клініки