Візіум

Візіум

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Клініка відновлення зору «Візіум» надає повний спектр офтальмологічних послуг, включаючи лазерну корекцію зору, лікування катаракти, глаукоми, астигматизму з використанням новітнього і унікального в Україні обладнання для забезпечення максимального ефекту від терапії.
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Владимира Ивасюка 55на карті
Оболонський м.Героїв Дніпра
пр. Червоної Калини, 10на карті
Деснянський м.Чернігівська
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Ревуцького, 32на карті
Дарницький м.Харківська
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницький м.Позняки
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Будівельників 43/12на карті
Дніпровський м.Дарниця
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
вул. Ломоносова, 58на карті
Голосіївський м.Васильківська

Клініка відновлення зору «Візіум» в Києві є спеціалізованою офтальмологічною клінікою, що увібрала в себе досвід кращих офтальмологічних установ Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю та США. Відповідно до європейських стандартів робота клініки будується на принципах професіоналізму, лояльності і індивідуального підходу до кожного клієнта.

Діагностика і лікування різних очних захворювань в клініці проводиться за допомогою новітньої апаратури і обладнання, велика частина з яких є новинкою для українського ринку: лазерна установка ESIRIS SCHWIND (Німеччина), кератотопограф Keratron Scout, SCHWIND, (Німеччина), фундус-камера для ангіографії сітківки VISUCAM PRO NM ™ Carl Zeiss (Німеччина), факоемульсифікатор Infinity Vision, Alcon (США), лазерна система Alcon ND: YAG3000LE (США), операційний мікроскоп OPMI Lumera і OPMI Lumera T фірми Carl Zeiss (Німеччина), мікрокератом Carriazo-Pendular SCHWIND (Німеччина) та ін.

Співробітниками клініки є провідні фахівці, кандидати медичних наук, лікарі-офтальмологи вищої категорії.

Методи лікування в клініці «Візіум»

У клініці відновлення зору «Візіум» проводиться лікування глаукоми, катаракти, короткозорості, астигматизму лише найбільш ефективними і малоінвазивними методами:

• лазерне лікування глаукоми;
  • глибока непроникаюча склеротомія;
  • антиглаукомна операція на приладі EX-PRESS;
  • факоемульсифікація катаракти будь-якої складності з імплантацією гнучкої лінзи різних виробників (Alcon, Baush & Lomb);
  • видалення прозорого кришталика з імплантацією гнучкої лінзи різних виробників (Alcon, Baush & Lomb);
  • обмежена лазеркоагуляція (ОЛК);
  • лазерна дисцизія;
  • лазерна ірідектомія;
  • корекція зору LASIK при міопії;
  • лазерна корекція зору при міопії з астигматизмом та інші діагностичні та лікувальні процедури.

У клініці також здійснюється повна комп'ютерна діагностика зору, підбір окулярів і м'яких контактних лінз. Доступні програми апаратного відновлення зору для дітей.

Тетяна 29 Квітень 2024
Ця клініка мені дуже сподобалася. Комфорт, персонал та лікарі були просто на висоті. Загалом візит пройшов добре, дякую.
Світлана 18 Квітень 2024
Лікар, Рубан Ірина Геннадіївна, дуже сподобалася. До офтальмолога зверталася вперше, все було дуже добре, якщо буде необхідно, то буду звертатися ще
Станислав 19 Лютий 2024
Клініку та консультацію і огляд оцінюю на відмінно, усим задоволений, дякую.
Ярослав 15 Лютий 2024
Лікар, Назаренко Ольга Валеріївна, дуже сподобалася, все було добре. Все було дуже уважно, надали багато інформації, робота було проведена ретельно, все пояснювали. Персонал клініки доброзичливий, дуже сподобалася клініка
Сергій 10 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка хороша, допомогли нам з нашою проблемою. Все було оперативно та добре.