Новий зір, медичний центр на Глибочицькій

Новий зір, медичний центр на Глибочицькій

add_box Офтальмологія ... ще
Первий медичний центр «Новий Зір» відкрився в Києві в жовтні 2004 року. Сьогодні центр має вищу категорію медичної акредитації та є флагманом мережі. Тут можна скористатися інноваційними методиками відновлення зору, включаючи найбільш популярні в світі безножевие фемто-технології. Персонал київського центру - фахівці з багаторічним стажем роботи. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима величезний досвід: тисячі успішних операцій і десятки доповідей на наукових з'їздах і конференціях. У центрі «Новий Зір» можуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Глибочицька, 17на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

З моменту свого створення медичний центр «Новий зір» пройшов крізь усі етапи розвитку та становлення сучасної української офтальмології. За цей час команді фахівців під керівництвом кандидата медичних наук Георгія Яковича Пархоменко вдалося успішно впровадити останні світові розробки і технології в практику офтальмохірургії і діагностики зору. За минулі роки фахівці мережі медичних центрів «Новий зір» виконали десятки тисяч успішних офтальмологічних операцій і повернули зір тисячам своїх пацієнтів. Їх працями вдалося створити сильну лікарську школу в Україні, що дозволило максимально знизити ризики оперативного втручання в хірургії ока.

Медичний центр Новий зір співпрацює з багатьма відомими зарубіжними офтальмологами. Безліч пацієнтів з Європи і США приїжджають в Україну для того, щоб отримати якісну допомогу фахівців центру за нижчими цінами, ніж в зарубіжних клініках. Співробітники та фахівці центру докладають максимум зусиль, щоб будь-який житель України мав можливість отримати кваліфіковану допомогу світового рівня, не виїжджаючи за кордон.

Сьогодні медичний центр «Новий зір» може запропонувати кожному пацієнту прогресивні та інноваційні методики корекції зору, такі як Femto LASIK і Super LASIK Thin Flap. Представлені методи істотно розширюють показання до проведення лазерної корекції, дозволяють повернути не тільки гостроту зору, але і його чіткість, контрастність, яскравість.

Крім того, всі медичні центри «Новий зір» обладнані сучасною офтальмологічної апаратурою від провідних виробників Японії, США і Європи. Для діагностики та лікування пацієнтів застосовуються найсучасніші методики. Фахівці центрів постійно виступають з доповідями на представницьких міжнародних офтальмологічних з'їздах і конференціях.

Медичний центр «Новий зір» надає наступні послуги:

• Консультування та діагностика (кератотопографія, ретінотомографія, лазерно-оптична біометрія (ІОЛ-майстер), флуоресцентна ангіографія, оптична когерентна томографія (ОСТ));
  • Лазерні методи лікування (аргонлазерная коагуляція, барраж макулярної області, транспупіллярная термотерапія, периферична лазерна коагуляція, рабекулопластіка, гоніопластіка, базальнаю ірідектомія);
  • Лікування катаракти і глаукоми (фемтофакоемульсіфікація, факоемульсифікація, дісцізія вторинної катаракти, репозиція ІОЛ, експлантація ІОЛ (видалення ІОЛ), імплантація пристрої EX-PRESS, віскоканалостомія, непроникна глибока склеротомов);
  • Вітреоретинальна хірургія (складні хірургічні втручання на задньому відрізку ока);
  • Корекція зору (лазерна корекція LASIK, LASEK, SUPER LASIK, SUPER LASIK THIN FLAP, FEMTO LASIK, система лікування «Оптімаль»);
  • Реконструктивна хірургія (блефаропластика, видалення птозу, птерігіума, Колобов, виправлення вивороту і завороту століття, ірідопластіка, склеропластікой);
  • Дитяча офтальмологія «Зір Юніор».

Вартість лікування в медичних центрах «Новий зір» орієнтована на фінансові можливості жителів України. Також в центрі постійно діють різні акції і соціальні програми для людей похилого віку.

Устаткування клініки «Новий зір»:

• Діагностичне:
    • Автооптометрическая система AOS-2100 (NIDEK, Японія);
    • Автооптометріческая система COS -5100 (NIDEK, Японія);
    • Безконтактний тонометр NT-510 (NIDEK, Японія);
    • Оптико-когерентний томограф DRI OCT Triton з технологією Swept Source (TOPCON, Японія);
    • Щілинні лампи SL-1800 (NIDEK, Японія);
    • Ехоскан US-3300 (NIDEK, Японія);
    • IOL Master 500 (Carl Zeiss, Німеччина);
    • Система Verion;
    • Комп'ютерний периметр HFA II 750і (Carl Zeiss, Німеччина);
    • Ендотеліальний мікроскоп SP-3000P (TOPCON, Японія);
    • Система Pentacam HR (Oculus, Німеччина).

• Операційне:
    • Лазерний діодний патерн-фотокоагулятор Vitra Multispot (Quantel Medical, Франція);
    • Офтальмологічний YAG лазер YC-1600 (NIDEK, Японія);
    • Операційний мікроскоп OPMI Lumera 700 (Carl Zeiss, Німеччина);
    • Мікрокератом Carriazo-Pendular (Sсhwind, Німеччина);
    • Апарат для факоемульсифікації і витреоретинальной хірургії Constellation LXT (Alcon, США);
    • Операційна ЛЮКС Femto LASIK WaveLight;
    • Фемтосекундний лазер LenSx (Alcon, США);
    • Офтальмологічна хірургічна система CENTURION® (Alcon, США);
    • Фемто-лазер WaveLight® FS200 (Alcon, США);
    • Система Verion;
    • Прилад для селективної лазерної трабекулопластика.
Ольга 14 Квітень 2024
Все було добре, в клініці гарно зустріли, лікар Гольцунова Еліна Янівна все пояснила, питань немає
Любов 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було чудово.
Лидия 30 Жовтень 2023
Я дуже задоволена, дуже гарне відношення лікарів і медперсоналу. Лікар, Романюк Андрій Валентинович, дуже хороший, молодий чоловік, гарно все пояснює, професійний, мені дуже все сподобалось
Ольга 24 Жовтень 2023
Дуже гарно, професійно та чітко працюють, усе пройшло, як має бути.
Любов 07 Жовтень 2020
Я була записана на тринадцять п`ятнадцять, а прийняли мене о тринадцятій сорок п`ять. Мені обіцяли, що протягом двох, трьох годин я все пройду. Але з клініки я вийшла о шостій годині!
Відповідь клініки 03 Листопад 2020
Благодарим Вас за отзыв - для нас очень ценно и важно Ваше мнение! Спасибо, что поделились своим впечатлением о визите в Медицинский центр. К сожалению, мы не можем объективно оценить ситуацию, так как не знаем ФИО пациента, просим Вас связаться с медицинским центром через эл.почту [email protected] с текстом в теме письма “Для менеджера по сервису”. Благодаря Вашему обращению у нас будет возможность разобраться в возникшей ситуации и улучшить нашу работу.
Філії мережі
Все клініки