Новий зір, медичний центр на Глибочицькій

Відгуки про клініку Новий зір, медичний центр на Глибочицькій

add_box Офтальмологія ... ще
Первий медичний центр «Новий Зір» відкрився в Києві в жовтні 2004 року. Сьогодні центр має вищу категорію медичної акредитації та є флагманом мережі. Тут можна скористатися інноваційними методиками відновлення зору, включаючи найбільш популярні в світі безножевие фемто-технології. Персонал київського центру - фахівці з багаторічним стажем роботи. Це лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їхніми плечима величезний досвід: тисячі успішних операцій і десятки доповідей на наукових з'їздах і конференціях. У центрі «Новий Зір» можуть запропонувати практично всі сучасні види діагностики та лікування очних захворювань. Схема лікування розробляється індивідуально, а якість послуг регламентується європейськими протоколами
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Глибочицька, 17на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
79 відгуків
Ольга 14 Квітень 2024
Все було добре, в клініці гарно зустріли, лікар Гольцунова Еліна Янівна все пояснила, питань немає
Любов 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було чудово.
Лидия 30 Жовтень 2023
Я дуже задоволена, дуже гарне відношення лікарів і медперсоналу. Лікар, Романюк Андрій Валентинович, дуже хороший, молодий чоловік, гарно все пояснює, професійний, мені дуже все сподобалось
Ольга 24 Жовтень 2023
Дуже гарно, професійно та чітко працюють, усе пройшло, як має бути.
Любов 07 Жовтень 2020
Я була записана на тринадцять п`ятнадцять, а прийняли мене о тринадцятій сорок п`ять. Мені обіцяли, що протягом двох, трьох годин я все пройду. Але з клініки я вийшла о шостій годині!
Відповідь клініки 03 Листопад 2020
Благодарим Вас за отзыв - для нас очень ценно и важно Ваше мнение! Спасибо, что поделились своим впечатлением о визите в Медицинский центр. К сожалению, мы не можем объективно оценить ситуацию, так как не знаем ФИО пациента, просим Вас связаться с медицинским центром через эл.почту [email protected] с текстом в теме письма “Для менеджера по сервису”. Благодаря Вашему обращению у нас будет возможность разобраться в возникшей ситуации и улучшить нашу работу.
Тетяна 14 Вересень 2020
Клініка комфортна, персонал приємний. Велика кількість людей у залах очікування, невеликі, але черги до каси. Неймовірний чоловік залишив для мене льодяник на рецепції , і чудові дівчата з клініки погодились його мені передати, тож увесь прийом була щаслива, замість труситись від страху:)
Елена 13 Червень 2020
Все хорошо налажено.
Алексей 10 Грудень 2019
На входе в клинику, на меня никто не обратил внимание. Потом, спустя некоторое время, охранник сориентировал куда пройти. И рецепции, девочка игнорировала меня. Общалась с другим клиентом, потом, просто не обращала внимание. На третям этаже не было кассира, с меня никак не могли взять деньги. В итоге, мне удалось заплатить после приема. А сам прием устроил. Мня нормально, профессионально посмотрели. Лечения никакого не назначили, кроме капель. Сказали прийти через две недели.
Ирина 21 Жовтень 2019
Доктор очень грамотный, хорошо относится к пациентам. Рекомендую!
Кристина 18 Жовтень 2019
Очереди сумашедшие, ели нашли место.
5 6 7 8 chevron_right
Філії мережі