Клініка KinderKlinik, медичний центр для дітей на Деміївській

Медичний центр
Алергологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Логопедія, Неврологія, Ортопедія, Офтальмологія, Педіатрія, Психіатрія, Психологія, Стаціонар, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

KinderKlinik на Деміївській, 16 - цілодобовий медичний центр для дітей. До послуг наших пацієнтів висококваліфіковані педіатри і вузькі фахівці; цілодобова лабораторія; УЗД, НСГ, ЕКГ, ЕХО КГ, ЕЕГ та ін. Інструментальні дослідження; вакцинація; англомовні консультації; електронна медична карта і чат з педіатром в особистому кабінеті на сайті. Здоров'я починається з дитинства! ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. Деміївська, 16. На карті

Голосіївський , м.Демиевская

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Ласкаво просимо до KinderKlinik - мережа медичних центрів для дітей, яка відповідає сучасним світовим стандартам. Ми пропонуємо високу якість лікування дітей та профілактики хвороб, оточуємо турботою і увагою кожного маленького пацієнта, дбаємо про те, щоб і дорослі, і діти відчували себе максимально комфортно.

KinderKlinik починається з розуміння: ми зробили різні входи і зони очікування для здорових і хворих дітей.

KinderKlinik починається з турботи: персональний педіатр, який буде з Вами на зв'язку 7 днів на тиждень. Ми знайдемо спільну мову навіть з самою особливою дитиною і зробимо все можливе, щоб дитина росла здоровою.

KinderKlinik починається з комфорту: на сайті ми створили для вас зручний особистий кабінет, чат з персональним педіатром, онлайн запис і електронну карту здоров'я малюка.

KinderKlinik починається з профілактики: регулярні профогляди, щеплення від небезпечних інфекційних захворювань вакцинами провідних світових виробників і професійні лікарські рекомендації допомагають виростити здорову дитину.

До послуг наших пацієнтів лікарі із дитячих спеціальностей:

• Педіатрія;
  • Логопедія;
  • Урологія;
  • Дерматологія.

А також:

• Вакцинація тільки перевіреними і якісними вакцинами від світових виробників
  • Лабораторні дослідження: широкий спектр аналізів виконується швидко і якісно
  • Діагностичні дослідження на сучасному обладнанні у виконанні висококваліфікованих лікарів

Клиника современная, чисто, красиво, персонал на рецепции постарался максимально решить все наши вопросы.

Еліна, 30.12.2020

Мне нравится больница, все придумано для детей внутри.

Елизавета, 27.09.2020

Все було чудово : ми прийшли і нас зустріли та провели до кабінету, щоб ми не чекали в коридорі, включили мультики дитині поки чекали на лікаря.

Поліна, 30.08.2020

Не вистачає окремої кімнати для годування дитини.

Антон, 28.04.2020

Понравилось что есть два входа для деток больных и здоровых, сразу сделали узи очень хорошо. Доктор Дидучик В.В. профессионал своего дела, ответила на все вопросы. Все понравилось

Мария, 13.02.2020
Дивитися всі відгуки