Медичний центр КіндерКлінік на Вишгородській

Відгуки про клініку Медичний центр КіндерКлінік на Вишгородській

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія ... ще
KINDERKLINIK - ЄДИНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МЕРЕЖА КЛІНІК ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ У КИЄВІ 4 філіали у Києві: Виноградар, Печерська, Позняки, Голосієво Доказові лікарі для дітей та дорослих Власна лабораторія
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вишгородська, 45/2на карті
Подільський м.Почайна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Таїсія 26 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре,
Денис 22 Березень 2024
Все было отлично. Первая клиника, которая понравилась, хорошая работа и организация, сразу можно сдать анализы
Максим 01 Березень 2024
В клініці дитина капризувала, до кабінету запросили раніше по часу, щоб заспокоїти дитину і погодувати. Нас підганяли роботи все швидше, це для приватної клініки трохи дивно виглядало. В клініці дуже хороший лікар діагностики кульшових суглобів. УЗД спеціаліст дуже сподобався. Черги на ресепшен не було, в клініці на ресепшен дівчата приємні, але не запропонували допомогу заповнити анкету, коли дитина на руках плакала.
Эмілія 16 Лютий 2024
Сподобалася клініка. Було зручно, тепло, комфортно.
Даниил 01 Квітень 2021
Доктор замечательный. Спасибо ему большое! Квалифицированно провел осмотр и дал консультацию. Развеял все наши сомнения (так как ранее малышу некомпетентный врач, без результатов анализов, поставил диагноз д-дифицитный рахит, придумал дисплазию на рентгене, и нагрелся на нас, мало того что на суммах за прием так и еще и на анализах и откате от них с Синево. Так и еще потом после анализов придумал, что у нас рахитный живот и недоразвиты коленные суставы, при том, что у ребенка нет никаких физических явных признаков рахита. И анализы прописал даже те, которые не нужно было делать(просто для количества и сумм). Очень довольны клиникой в целом и полученной консультацией врача.
Ерика 10 Вересень 2020
В клініці персонал привітний, скрізь чистота.
Філії мережі
Все клініки