Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4

Відгуки про клініку Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4

add_box Гематологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Імунологія Інфектологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Universum Clinic вже майже 10 років втілює концепт центру сімейної медицини, надаючи якісну медичну допомогу дорослим і дітям. В наявності сімейні лікарі і вузькі спеціалісти всіх напрямків. Медична допомога надається як на базі клініки так і з виїздом лікарів додому, працює служба невідкладної допомоги з можливістю транспортування пацієнтів по Києву, Україні або міжнародні транпортування в інші країни. Клініка має в своєму розпорядженні повний спектр модернізованого обладнання для надання терапевтичних та діагностичних медичних послуг.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : Цілодобово
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Золоті ворота
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
30 відгуків
Ангеліна 18 Березень 2024
Клініка сподобалася
Данило 02 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Діана 22 Лютий 2024
 Сподобалося у клініці. Все досить добре пройшло. Дуже хороша клініка. У клініці чисто, гарно, дуже привітний персонал.
Марія 17 Лютий 2024
Наконечний Андрій Іванович - дуже гарний лікар терапевт, не дивлячишь на молодий вік лікар дуже компетентний. Надав дуже високоякісну та професійну консультацію. Я дуже рада що звернулася за допомогою у вашу компанію.
Олена 03 Лютий 2024
Сподобалося у клініці, все було добре.
сергей 19 Грудень 2021
Ми викликали лікаря на дім. Лікар професіонал. Нам все сподобалось.
Тетяна 05 Травень 2021
Комфортно, вежливо. Лучшие впечатления.
Юлия 17 Березень 2021
Все было хорошо, доктор все подробно объяснила. Ответила на все мои вопросы.
Максим 05 Листопад 2020
Доктор пришел полностью защищенный, проверил, послушал меня, ответил на все мои вопросы. Я доволен.
Артемий 17 Жовтень 2020
Анна Владимировна (Хирург) — отличный врач!
1 2 3
Філії мережі