Universum Clinic (Юніверсум Клінік)

Медичний центр
Гематологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Universum Clinic вже більше 5 років втілює концепт центру сімейної медицини, надаючи якісну медичну допомогу дорослим і маленьким пацієнтам з різних напрямків на базі клініки, або з виїздом додому. Клініка має в своєму розпорядженні повний спектр модернізованого обладнання для надання терапевтичних, діагностичних, стаціонарних медичних послуг. ще

• Сб-Нд: 9:00-20:00

вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Головні переваги сервісу «Універсум Клінік»

Клініка надає повний перелік сучасних медичних послуг, відповідним міжнародним протоколам терапії, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Фахівці підбирають індивідуальний підхід до кожного дорослого і дитини, а адміністративний персонал Universum Clinic робить все, щоб перебування в стінах клініки для кожного пацієнта було максимально комфортним.

Сервіс Universum Clinic - це:

• консультаційний прийом лікарів з можливістю виїзду додому/в офіс до пацієнта
  • цілодобово в клініці приймає сімейний лікар, терапевт, педіатр
  • виїзд лікаря за межі міста
  • анкети, форми, виписки іноземною мовою
  • співпраця з українськими, міжнародними страховими компаніями

У Universum Clinic працюють кваліфіковані сімейні лікарі, які вирішують широкий спектр медичних питань. При необхідності лікар сімейної медицини направляє пацієнта на консультацію, діагностику до вузьких спеціалістів, послуги яких також представлені у клініці.

Професіонали своєї справи, лікарі клініки підтримують науково-практичні зв'язки з передовими науковими медцентрами України та зарубіжжя. В організації своє діяльності клініка дотримується вимог, які висувають міжнародні акредитаційні агентства, які здійснюють сертифікацію медичних установ.

«Універсум Клінік» веде партнерство безпосередньо з міжнародними страховими компаніями, що сприяє укладанню з пацієнтами довірчих відносин на етапі лікування.

Все было хорошо, доктор все подробно объяснила. Ответила на все мои вопросы.

Юлия, 17.03.2021

Доктор пришел полностью защищенный, проверил, послушал меня, ответил на все мои вопросы. Я доволен.

Максим, 05.11.2020

Анна Владимировна (Хирург) — отличный врач!

Артемий, 17.10.2020

Лор все детально мені пояснив та розповів по моїй проблемі, уважно провів огляд, курс лікування яке мені назначив, дуже допомагає, за два дні я відчуваю набагато краще. Лікар мені сподобався

Сергей, 04.08.2020

Девочки на ресепшене очень приветливые!)

Вероника, 16.05.2020
Дивитися всі відгуки