Universum Clinic (Універсум Клінік)

Universum Clinic (Універсум Клінік)

add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія ... ще
Universum Clinic вже майже 10 років втілює концепт центру сімейної медицини, надаючи якісну медичну допомогу дорослим і дітям. В наявності сімейні лікарі і вузькі спеціалісти всіх напрямків. Медична допомога надається як на базі клініки так і з виїздом лікарів додому, працює служба невідкладної допомоги з можливістю транспортування пацієнтів по Києву, Україні або міжнародні транпортування в інші країни. Клініка має в своєму розпорядженні повний спектр модернізованого обладнання для надання терапевтичних та діагностичних медичних послуг.
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
бул. Тараса Шевченка, 27на карті
Шевченківський м.Вокзальна м.Університет
add_box Гематологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Імунологія Інфектологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : Цілодобово
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Золоті ворота

Головні переваги сервісу «Універсум Клінік»

Клініка надає повний перелік сучасних медичних послуг, відповідним міжнародним протоколам терапії, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Фахівці підбирають індивідуальний підхід до кожного дорослого і дитини, а адміністративний персонал Universum Clinic робить все, щоб перебування в стінах клініки для кожного пацієнта було максимально комфортним.

Сервіс Universum Clinic - це:

• консультаційний прийом лікарів з можливістю виїзду додому/в офіс до пацієнта
  • цілодобово в клініці приймає сімейний лікар, терапевт, педіатр
  • виїзд лікаря за межі міста
  • анкети, форми, виписки іноземною мовою
  • співпраця з українськими, міжнародними страховими компаніями

У Universum Clinic працюють кваліфіковані сімейні лікарі, які вирішують широкий спектр медичних питань. При необхідності лікар сімейної медицини направляє пацієнта на консультацію, діагностику до вузьких спеціалістів, послуги яких також представлені у клініці.

Професіонали своєї справи, лікарі клініки підтримують науково-практичні зв'язки з передовими науковими медцентрами України та зарубіжжя. В організації своє діяльності клініка дотримується вимог, які висувають міжнародні акредитаційні агентства, які здійснюють сертифікацію медичних установ.

«Універсум Клінік» веде партнерство безпосередньо з міжнародними страховими компаніями, що сприяє укладанню з пацієнтами довірчих відносин на етапі лікування.

Максим 07 Квітень 2024
Візит сподобався, залишився задоволеним.
Катерина 23 Березень 2024
Сподобалася клініка, було дуже приємно перебувати у цій клініці. Загалом було  добре, у самій клініці хороший, сучасний ремонт, повсюди чистота. Немає ніяких поганих відгуків про цю клініку.
Олена 23 Березень 2024
Хороша клініка.Дуже все сподобалося у цій клініці. Є дитяча кімната, це дуже зручно. Дуже ввічливі, гарні працівники працюють у даній клініці, загалом все добре пройшло.
Ангеліна 18 Березень 2024
Клініка сподобалася
Арсеній 15 Березень 2024
Все дуже добре пройшло. Клініка хороша.