Універсум Дентал (Universum Dental), стоматологічна клініка

Універсум Дентал (Universum Dental), стоматологічна клініка

add_box Стоматологія Ортодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Ваша надійна стоматологія у Києві. Universum Dental — це справжній медичний всесвіт, що поєднує професіоналізм досвідчених фахівців, передові світові технології та ультрасучасне лікувальне та діагностичне обладнання. Але перше і головне, що приваблює наших пацієнтів — комфорт та безпека, які беруть початок у довірі до нас.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
бульв. Тараса Шевченка, 27на карті
Шевченківський м.Вокзальна м.Університет
0.0

«Універсум Дентал» — це сучасна сімейна стоматологія, заснована на базі багатопрофільного медичного центру Universum Clinic.
Мета її створення — запропонувати і дорослим, і дітям принципово новий рівень послуг, які включають:

• Повний лікувально-діагностичний цикл. Все — починаючи з первинної консультації та комплексу діагностики та закінчуючи лікуванням та контролем над відновлювальним періодом — проходить на базі нашої клініки. Більше немає необхідності гаяти час та кошти, відвідуючи різні клініки чи медичні центри у спробі зібрати повну базу клінічних даних.
  • Профілактика захворювань зубів та ясен. У фокусі наших фахівців — не просто позбавляти вас стоматологічних захворювань, а й попереджати їх. Стоматологи-гігієністи завжди готові надати вам всю необхідну інформацію про профілактику хвороб зубів та ясен, а також забезпечити якісне та дбайливе професійне чищення зубів.
  • Орієнтованість на сім'ю. Відсутність гідних стоматологічних послуг для наших власних дітей стала ключовим чинником, який призвів до створення «Універсум Дентал». Тому ми зібрали штат досвідчених лікарів усіх напрямків, у тому числі у дитячій стоматології. Дбайте про здоров'я всією родиною!

І головне, що на вас чекає в «Універсум Дентал» — комфорт.

Сучасні безпечні анестетики, зручні крісла, по-справжньому дбайливий персонал та висококласні лікарі — це те, що позбавить асоціацій стоматології з неприємною необхідністю.
«Універсум Дентал» — це час, який ви присвячуєте турботі про себе!

Філії мережі
Все клініки