Стоматологічна клініка Dr.Kozak Dental Clinic (Доктор Козак)

Стоматологічна клініка Dr.Kozak Dental Clinic (Доктор Козак)

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
ул. Коперника, 29на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Лук'янівська
0.0

DENTAL CLINIC» («ДОКТОР КОЗАК») ось уже багато років на власному прикладі демонструє, що в Україні можливо отримати дуже якісне лікування світового рівня.

Які послуги надає «DR. KOZAK DENTAL CLINIC»?

• Лікування зубів, зокрема карієсу. Тут це роблять якісно і безболісно, із застосуванням найкращіх швидкодіючих анестетиків.
  • Реставрація і видалення зубів. Нащі лікарі допоможуть вам стати власником ідеальної посмішки або позбутися болю, якщо це єдиний вихід із ситуації.
  • Протезування та імплантація. Можливе протезування безметалевими і металокерамічними конструкціями, керамічними вінірами, частковий і повний знімний протез із пластмасовими зубами тощо. Клініка працює з найсучаснішими і найефективнішими системами імплантатів. Імплантація проводиться безболісно досвідченими імплантологами.
  • Відбілювання. Офісне і домашнє + комплексне чищення зубів.
  • Ортодонтія. Вас оглянуть і проконсультують, вирівняють зуби і виправлять прикус, для цього тут використовують брекети, елайнери, знімні апарати та ін.
  • Пародонтологія. «DR. KOZAK DENTAL CLINIC» пропонує послуги відкритого і закритого кюретажу, плазмотерапія пародонту.
  • Хірургічна стоматологія. Процедури не завдають болю і дискомфорту завдяки сучасному обладнанню, якісним матеріалам і високій кваліфікації персоналу.
  • Гігієна порожнини рота. Все буде якісно, безболісно і швидко на стільки на скільки це буде можливо.

Пам’ятайте наша ціль ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я