Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27

Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27

add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Універсум Клінік – це більше, ніж просто медицина. Коли ми не змогли знайти гідну медицину для своїх дітей, то вирішили створити таку клініку самостійно. Зібрали досвід лідерів медицини передових країн світу, створили команду найкращих практикуючих лікарів та впровадили високий рівень сервісу і комфорту. Ми об’єднали гідну медицину для всієї родини в одному місці!» Засновники Universum.Clinic, сім’я Богомолових!”
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
бул. Тараса Шевченка, 27на карті
Шевченківський м.Вокзальна м.Університет

Медичний Центр Універсум Клінік  з 2012 року  будує якісний, індивідуальний медичний сервіс. Для клініки не існує другорядних аспектів, тому що рівень результату завжди залежить від дрібниць.

Всі методи діагностики та лікування Універсум Клінік суворо відповідають загальновизнаним принципам доказової медицини.

В UNIVERSUM.CLINIC працює травмпункт для дорослих та дітей від 1 року.

Режим роботи Пн-Нд з 8:00 до 21:00 за адресою бульвар Тараса Шевченка, 27, м. Київ

Направлення клініки:

• Терапія / Сімейна Медицина
  • Травматологія
  • Травмпункт
  • Урологія
  • Флебологія (Судинна Хірургія)
  • Хірургія

• УЗД Легень/BLUE Protocol
  • УЗД Всі Види
  • Холтер ЕКГ Mawi
  • Рентгенографія

Високі результати роботи висококваліфікованих спеціалістів Універсум Клінік підтверджують відгуки  пацієнтів!

Анастасія 20 Серпень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Юлія 17 Серпень 2024
Сподобалась клініка.
Михайло 31 Липень 2024
Дуже гарна клініка. Григорчук Юлія Сергіївна - дуже хороший лікар, все розказала, підказала, допомогла.
Наталія 31 Липень 2024
Дуже гарно мене зустріли у цій клініці, всі дуже привітні та ввічливі як медперсонал, так і лікарі. Надали медичні послуги прекрасно, все чітко пояснили, підказали все те що було потрібно. Дуже залишилася задоволена візитом у цю клініку.
Олена 17 Червень 2024
Клініка сподобалася, все було чудово
Філії мережі
Все клініки