Центр Ока

Центр Ока

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
Центр Ока (місце де турбуються про здоров'я ваших очей) — це сучасна офтальмологічна клініка вищої категорії. Лазерна корекція зору, комплексна діагностика зору, лікування глаукоми, катаракти та астигматизму. Місія: «ми даємо людям те, на що вони вже не сподіваються - високоякісну медичну допомогу при нормальному людському відношенні до кожного».
add_box Офтальмологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Закревського 22на карті
Деснянський м.Чернігівська м.Лісова
add_box Офтальмологія Хірургія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Коперника, 12 Дна карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Центр Ока - місце де турбуються про здоров'я ваших очей. Має найкраще діагностичне і лікувальне обладнання, широкі можливості діагностики, мікрохірургії та лазерних методів лікування очей. Хірургічне лікування катаракти з імплантацією монофокальних, мультифокальних і торичних штучних кришталиків (ІОЛ).

У центрі проводять діагностику та лікування усіх захворювань офтальмологічного профілю. Консультативні прийоми і діагностичні дослідження проводять досвідчені фахівці. Вони постійно підвищують рівень кваліфікації за допомогою різних навчальних курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій.

Лікування захворювань
Лікарі медцентру проводять лікування таких патологій і захворювань, як: макулодистрофії, центральна серозна дистрофія сітківки, центральні і периферичні розриви сітківки, ретинопатія, у тому числі діабетична ретинопатія і макулопатія.

У медичному закладі роблять корекцію зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі — лазерна корекція, рефракційна заміна кришталика.

Послуги
У центрі проводять такі процедури, як:

• лазерна корекція зору;
  • хірургічне та лазерне лікування глаукоми;
  • хірургічне лікування розривів сітківки, епіретинальна фіброплазія, епімакулярна фіброплазія, діабетична ретинопатія;
  • діагностика і лікування судинної патології ока (тромбоз центральної вени сітківки, оклюзія центральної артерії сітківки, гіпертонічна і діабетична ретинопатія);
  • діагностика і лікування запальних захворювань очей (увеїт, передній увеїт, задній увеїт);
  • діагностика і лікування патології зорового нерва (передня і задня оптична ішемічна нейропатія, атрофія зорового нерва);
  • кріотерапія новоутворень повіки і поверхні ока.

Переваги
Центр Ока прагне і вважає пріоритетами розвитку:

• відповідність міжнародним стандартам на рівні «Максимальний» (необмежені можливості);
  • впровадження сучасних технологій діагностики та лікування патології ока;
  • впровадження і сприяння поширенню малоінвазивних технологій поліпшення зору;
  • здійснення максимально можливого внеску в інформування, навчання потенційних пацієнтів;
  • розширення асортименту офтальмологічних медичних послуг.
Олександра 27 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре,  обслуговування було на найвищому рівні.
Людмила 22 Березень 2024
Клініка простора, все зробили швидко. Лікар, Філь Віолета Ігорівна, приємна, адекватна, молода. Візитом в клініку задоволені
Олеся 11 Березень 2024
Дуже все сподобалося у клініці. Чудова клініка, буду ще звертатися у цю клініку обов'язково.
Богдан 09 Грудень 2023
Все добре пройшло, як і очікувалось. Є багато місць для сидіння. В загальному все сподобалось.
Жекова 27 Вересень 2021
У мене тільки найкращі спогади щодо візиту до клініки, найвищі оцінки і найгарніші побажання всім співробітникам!