Сторінка 23: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Мадярчік Ярослава Анатоліївна на Doc.ua
Ярослава Анатоліївна спеціалізується на корекції зору за допомогою контактних лінз і окулярів. Діагностує проблеми органу зору, допомагає підібрати потрібну модель і підказує, як правильно за нею доглядати.
Лікар Офтальмолог Сергієнко Аліна Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог 2 категорії, проводить корекцію зору, підбір всіх видів м'яких контактних лінз, окулярів. Володіє навичками інструментального офтальмологічного дослідження.
Лікар Офтальмолог Баламут Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Пресбіопія, косоокість, далекозорість, короткозорість - патології, лікуванням яких займається даний лікар. Також проводить підбір контактних лінз і окулярів будь-якої складності, обстеження і консультування.
Лікар Офтальмолог Мироненко Наталія на Doc.ua
Оптометрист 1 категорії, надає пацієнтам рекомендації щодо використання окулярів та лінз. Також проводить лікування нехірургіческіх пошкоджень і розладів зорової системи (короткозорість і далекозорість).
Лікар Офтальмолог Нагорянська Ірина Борисівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог, здійснює підбір всіх видів м'яких контактних лінз, окулярів (мультифокальні лінзи, прогресивні і офісні окуляри та ін.). Проводить лікування захворювань органу зору.
Лікар Офтальмолог Касаткіна Ніна Костянтинівна на Doc.ua
Ніна Костянтинівна має 40-ка річний досвід роботи, вищу категорію і надзвичайний професіоналізм. Виконує будь-які офтальмологічні маніпуляції і лікує гострі, вроджені, хронічні захворювання очей, порушення рефракції, косоокість і багато іншого. Також вона ветеран праці і має медаль за сумлінну працю (1998 г.).
Лікар Офтальмолог Веселовський Наталія Миколаївна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Веселовська Наталія Миколаївна - офтальмолог вищої категорії, професор. Проводить своїм пацієнтам діагностику захворювань очей, а також займається лікуванням проблем із зором
Лікар Офтальмолог Суботіна Вікторія Романівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, визначення гостроти зору, підбір окулярів, видалення сторонніх тіл ока, промивання слізного каналу, масаж мейбомієвих залоз, лазерне лікування глаукоми та інше
Лікар Офтальмолог Кустрін Тарас Богданович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тарас Богданович фахівець з діагностики та лікування захворювань сітківки. Проводить лазерні операції при патологіях органу зору: діабетичної ретинопатії, ускладненої короткозорості, тромбозах вен сітківки, патології макули, меланома хоріоідеї, глаукомі. Лазерний офтальмохірург відділення по вивченню біологічної дії і застосування лазерів в офтальмології ІГБіТТ ім. В.П.Філатова. Має понад 70-ти наукових робіт в зарубіжних і вітчизняних профільних виданнях, автор 3-х патентів України.
Лікар Офтальмолог Коваленко Галина Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Офтальмолог спеціалізується на лікуванні запальних і інфекційних захворювань очей, виявляє аномалії рефракції і займається їх корекцією. Володіє технікою проведення масажу повік. Має всі необхідні знання і навички для підбору окулярів і контактних лінз