Сторінка 22: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Дементьєва Тіна Вікторівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, працює за такими напрямками, як оптометрія, контактна корекція зору. Проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз, очкової корекції, а також лікування патології переднього відрізка ока.
Лікар Офтальмолог Боровська Вікторія Ігорівна на Doc.ua
Стажувалася в приватному офтальмологічному центрі «CORVIS». Постійно підвищує кваліфікацію, беручи участь в семінарах і профільних наукових конференціях. Підбирає засоби корекції зору пацієнтам будь-якого віку.
Лікар Офтальмолог Різванюк Валерія Олександрівна на Doc.ua
Валерія Олександрівна спеціалізується на офтальмології. Веде прийом дорослих та дітей
Лікар Офтальмолог Зоренко Анжела на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог, проводить діагностику переднього відрізка ока і його терапію, а також підбір всіх видів очкової і контактної корекції з володінням сучасними підходами і алгоритмами для різної вікової категорії.
Лікар Офтальмолог Жабоєдов Дмитро Геннадійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Завідувач кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург. Дмитро Геннадійович - один з провідних офтальмологів України. Спеціалізується на мікрохірургічному лікуванні катаракти і глаукоми, лікуванні відшарування і запальних / дистрофічних хвороб сітківки, травматичних ушкоджень органів зору. З метою лікування хвороб сітківки використовує лазерні технології
Лікар Офтальмолог Загородна Маріанна Романівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (перша категорія), спеціалізується на дитячій офтальмології та ортокератологіі. Сучасними методами здійснює діагностику аномалій рефракції, вибір корекції.
Лікар Офтальмолог Насінник Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Основний напрямок професійної діяльності лікаря - дистрофічні і запальні захворювання заднього і переднього відрізка очей, в тому числі вікова дегенерація макули і діабетична ретинопатія. Лазерний офтальмохірург відділення по вивченню біологічної дії і використання лазерів в офтальмології ІГБіТТ ім. В.П.Філатова. Автор понад 80-ти наукових робіт в профільних зарубіжних і вітчизняних виданнях і 4-х патентів.
Лікар Офтальмолог Губська  Катерина  Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та консервативному методі лікування офтальмологічних захворювань у дітей та дорослих. Проводить візіометрію, біомікроскопію, вимірює внутрішньоочний тиск, проводить тест на сухість очей, здійснює видалення стороннього тіла рогівки і кон'юнктиви. Підбирає засоби корекції зору та назначає доказову схему лікування.
Лікар Офтальмолог Костьєва Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна займається підбором м'яких контактних лінз, очкової корекції світових виробників з метою корекції короткозорості, далекозорості та ін.
Лікар Офтальмолог Буяновська Леся Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Буяновська Л.А. є кваліфікованим фахівцем в офтальмологічній практиці, які займаються підбором окулярів і контактних лінз для корекції таких порушення зору, як гіперметропія, міопія і т.д.