Сторінка 21: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Пашковський Ігор Васильович на Doc.ua
Доктор Пашковський є кваліфікованим ретинологом-офтальмологом, фахівцем з лазерної терапії дистрофій сітківки (центральних і периферичних), діабетичної ретинопатії та ін.
Лікар Офтальмолог Савенко Галина Миколаївна на Doc.ua
Галина Миколаївна проводить офтальмологічне обстеження і подальше лікування хвороб, що вражають органи зору. Вона займається оптометрією, контактним коригуванням зору, консервативним лікуванням дистрофічних змін сітківки, глаукоми, лікуванням запальних захворювань.
Лікар Офтальмолог Савчин Ірина Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря: офтальмологія, контактна корекція зору, а також Оптометрія. Має досвід роботи в контактній корекції зору і інструментальних дослідженнях, здійснює підбір астигматичних лінз і мультифокальних.
Лікар Офтальмолог Ятченко Юлія Василівна на Doc.ua
Даний фахівець займається корекцією короткозорості і далекозорості за допомогою підбору окулярів і контактних лінз. Також проводить вимірювання внутрішньоочного тиску.
Лікар Офтальмолог Грінченко Жанна Василівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог першої лікарської категорії, проводить підбір торических і мультифокальних лінз, прогресивних лінз і ін. Також здійснює лікування патології органу зору.
Лікар Офтальмолог Лан Наталія Вадимівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог (друга категорія), має досвід роботи із засобами оптичної корекції (більше 5-ти років), здійснює підбір сучасних видів очок, а також м'яких контактних лінз. Крім того, володіє методами лікування патологій органу зору.
Лікар Офтальмолог Маковецька Лілія Михайлівна на Doc.ua
Лікар проводить субкон'юнктивальні і парабульбарні ін'єкції, видалення стороннього тіла рогівки, кон'юнктиви. Доктор робить вимірювання внутрішньоочного тиску, підбирає окуляри. Лілія Михайлівна більше 15 років в медицині
Лікар Офтальмолог Кірушина Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Кірушіна Є.В. займається тим, що здійснює діагностику і корекцію порушень рефракції шляхом індивідуального підбору окулярів і контактних лінз.
Лікар Офтальмолог Арьян Саназ на Doc.ua
Дитячий офтальмолог допомагає пацієнтам зі скаргами на різь і дискомфорт в очах, запальними процесами повік, надмірною сльозоточивістю, погіршенням зору. Виконує широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур (визначення гостроти зору, витяг чужорідних тіл, вимірювання внутрішньоочного тиску та ін.)
Лікар Офтальмолог Жабоєдова Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна - кваліфікований фахівець в галузі офтальмології, автор наукових статей. Проводить повну первинну діагностику зору і комплексне лікування захворювань, пов'язаних з порушенням зорової системи. Також лікар виконує лазерну корекцію зору і коагуляцію сітківки, консультує по підбору контактних лінз