Львів

Візіум – клініка зору у м. Львів

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Візіум» - найбільша мережа офтальмологічних клінік в Україні. 13 діагностично-хірургічних центрів в Україні. Найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо та лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих та дітей.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул Залізнична, б.7, 2-й поверхна карті
Залізничний

Клініка «Візіум»  — експерт у діагностуванні та лікуванні офтальмологічних захворювань різної складності.

У  команді медичного центру лікарі-офтальмологи та кандидати медичних наук із багаторічним досвідом роботи, які відомі досягненнями в офтальмологічній спільноті України та Європи. За плечима  офтальмохірургів клініки понад 50 000 успішних операцій із відновлення зору.

У мережі центрів Візіум ви можете отримати широкий спектр діагностичних, лікувальних і хірургічних послуг, що реалізується за допомогою найточнішого обладнання світових виробників

Основні направлення:

• лікування глаукоми
  • дитяча офтальмологія
  • нічні лінзи
  • оптика

У кожному з центрів також представлена ​​оптика, де під наглядом висококваліфікованого лікаря-офтальмолога ви можете підібрати оптичну корекцію за вашими індивідуальними показниками зору. В оптиці представлений широкий асортимент оправ і лінз світових брендів.

Обладнання клініки - оснащена унікальним комплексом сучасного обладнання провідних світових виробників ( Alcon (США), ZEISS (Німеччина), Rodenstock (Німеччина), SCHWIND (Німеччина) , Huvitz (Корея), Topcon (Японія)

Звернувшись до офтальмологічного центру Візіум, ви можете бути впевнені в якісній та кваліфікованій допомозі!

Соломія 11 Квітень 2024
До клініки зауважень не було, прийом відбувся швидко
Сергій 03 Квітень 2024
В клініці гарний ремонт, гарне обладнання, лікар, Коновалець Іванна Володимирівна, кваліфікований спеціаліст, в клініці милий персонал
Алла 03 Квітень 2024
Не вперше відвідую цю клініку, все на найвищому рівні, але розташування її незручне, дуже далеко добиратися.
Софія 18 Січень 2024
У клініці гарно, чисто, акуратно. Дуже сподобалось.
Ірина 02 Січень 2024
Все добре пройшло.