Сторінка 18: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Завальна Яна Валентинівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, комплексну діагностику захворювань сітківки, хвороби сухого ока, оптичну і контактну корекцію зору. Лікує такі захворювання і патології, як: синдром сухого ока, астигматизм, далекозорість, короткозорість
Лікар Офтальмолог Кривень Василь Євстахович на Doc.ua
Лікар вищої категорії проводить хірургію катаракти, глаукоми, слізних шляхів. Василь Евстафовіч більше 15 років в медицині. Регулярно проходить курси професійного удосконалення.
Лікар Офтальмолог Катуніна Ольга Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Проводить функціональну діагностику очних захворювань: кератотопографію, лазеро- оптичну біометрію, ретинотомографію, флуоресцентну ангіографію.
Лікар Офтальмолог Калюжна Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається функціональною діагностикою: кератотопографією, лазеро- оптичною біометрією, флуоресцентною ангіографією, ретинотомографією.
Лікар Офтальмолог Кузнєцова Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії, ретинолог. Займається лікуванням дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, вторинної катаракти, веденням і лазеротерапією глаукоми.
Лікар Офтальмолог Гавриляк Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Василівна лікар-офтальмолог, виконує такі процедури, як введення кортикостероїдів в капсулу халязіона, субкон'юнктивальні ін'єкції і парабульбарні ін'єкції. Лікує кон'юнктивіт, катаракту, блефарит і т.д.
Лікар Офтальмолог Порох Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та консервативному лікуванні офтальмологічних захворювань таких як: міопія, гіперметропія, астигматизм, амбліопія , косоокість та інші. Здійснює видалення стороннього тіла рогівки і кон'юнктиви. Лікує захворювання і патології офтальмологічного профілю. Веде прийом для дітей від 3-х років.
Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
Лікар Офтальмолог Єфремова Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням хронічних і гострих блефароконьюктивітів, дисфункцій мейбомієвих залоз, вікових дегенерацій сітківки, проводить оптимальну очкову корекцію віку, візометрію, офтальмоскопію. Підбирає окуляри - прості і складні, мультифокальні, визначає внутрішньоочний тиск по Маклакова (тонометрія)
Лікар Офтальмолог Булавінцева Людмила Олександрівна на Doc.ua
Фахівець високого рівня теоретичних знань і багатого практичного досвіду. Проводить обстеження, корекцією і терапією захворювань ока та придаткового апарату, в тому числі хірургічними методами. Успішно підбирає і застосовує медикаментозні, в тому числі ін'єкційні, апаратні і хірургічні методи лікування глаукоми, катаракти, міопії, гіперметропії, астигматизму, дистрофії сітківки, зорового нерва, склоподібного тіла. Призначає індивідуально методики корекції зору. Консультує з питань профілактики порушення зору.