Лікар Офтальмолог Куц Євгеній  Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Куц Євгеній Сергійович

Куц Євгеній Сергійович займається первинною діагностикою всіх очних захворювань. Безконтактно і абсолютно безболісно проводить всі методи офтальмологічної діагностики на найсучасніших апаратах. Ґрунтуючись на даних обстежень, встановлює заключний діагноз і розписує необхідний курс лікування.

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Ксенія 30 Квітень 2024
Даний лікар мені сподобався. Вирішив усі мої питання, назначив хороше лікування, надав усі необхідні рекомендації. Загалом візит пройшов дуже добре.
Антоніна 16 Квітень 2024
Чудовий візит, лікар усе чітко пояснив, надав хороші рекомендації. Дуже вдячні лікарю за хороший візит.
Валерій 26 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар дуже ввічливий, приємний і уважний. Лікар також дуже сподобався дитині.
Олександр 27 Лютий 2024
Візит пройшов чудово.
Вікторія 16 Січень 2024
Все чудово пройшло. У лікаря дуже інтересний підхід. Все оглянув зразу, прописав дуж гарне лікування. На другий день після візиту, стало зразу легше.
Ярослава 12 Грудень 2023
Сподобалось на візиті. Лікар все доступно пояснив.
Ольга 12 Грудень 2023
Гарний спеціаліст!
Анастасія 05 Грудень 2023
Дуже тямучий лікар, все розповів, на всі питання відповів. Нічого зайвого не назначив у лікуванні, чесно відповідав що дієве, а що ні. Дуже задоволені візитом.
Елизавета 18 Вересень 2023
Майя 27 Серпень 2023