Сторінка 20: Офтальмологи Києва

Лікар Офтальмолог Коломієць Вікторія Григорівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, займається підбором очкової корекції, м'яких контактних лінз, включаючи контактні лінзи, які призначені для корекції пресбіопії. Спеціалізується на сучасних методах лікування патологій очей.
Лікар Офтальмолог Підмогильна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Подмогильна І.В. надає офтальмологічну допомогу пацієнтам з різними порушеннями гостроти зору, проводить всю необхідну діагностику, підбирає окуляри і лінзи в індивідуальному порядку.
Лікар Офтальмолог Перхалюк Ірина Валеріївна на Doc.ua
Даний лікар-офтальмолог займається підбором корекції зору різного ступеня складності. Лікує глаукому, далекозорість, короткозорість та інші патології очей.
Лікар Офтальмолог Кобзар Наталія Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст в області оптометрії і контактної корекції зору, підбирає всі види очок, включаючи офісні та прогресивні для корекції вікових змін зору. Наталія Миколаївна виробляє підбір контактних лінз (м'яких).
Лікар Отоларинголог, Офтальмолог Уманець Микола Миколайович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Основний напрямок клінічної роботи Миколи Миколайовича - лазерне та хірургічне лікування патологій склоподібного тіла і сітківки. За вітреоретинальної хірургії розробляє новітні технології разом з групою лікарів і є їхнім керівником в інституті ім. В.П. Філатова.
Лікар Офтальмолог Грабчук Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оптометрія та контактна корекція - спеціалізація даного лікаря-офтальмолога. Здійснює підбір всіх видів м'яких контактних лінз та всіх видів очкової корекції, включаючи мультифокальні і прогресивні лінзи. Проводить лікування патології переднього відділу ока.
Лікар Офтальмолог Бондаренко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог, здійснює підбір всіх видів очкової корекції, а саме прогресивної, Монофокальна. Спеціаліст має досвід в офтальмології в інструментальних дослідженнях.
Лікар Офтальмолог Музиченко Галина Єгорівна на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря-офтальмолога - оптометрія, контактна корекція. Також здійснює підбір м'яких контактних лінз, прогресивних і інших лінз. Володіє сучасними методами терапії патологій очей. Галина Єгорівна веде прийом дітей з 7-ми років і дорослих
Лікар Офтальмолог Кесель Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз (сферичних, торических, мультифокальних), а також володіє навичками лікування захворювань органу зору.
Лікар Офтальмолог Король Андрій Ростиславович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Основний напрямок професійної діяльності Андрія Ростиславовича - запальні і дистрофічні захворювання заднього і переднього відрізка ока. Завідувач відділенням по вивченню біологічної дії і використання лазерів в офтальмології «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова». За час роботи опублікував майже 120 наукових робіт з них 50 статей, 3 методичні рекомендації, 5 патентів, 2 монографії.