Клініка Р+ медікал нетворк

Поліклініка
Лицензия МОЗ Украины № 2903/14-М от 29.03.2018
Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний центр R + Medical Network - мережа амбулаторно-поліклінічних центрів, створена спеціально для всієї родини. Для максимального комфорту, тут спільно з широким діапазоном амбулаторно-поліклінічних послуг первинної медичної ланки, надаються послуги малоінвазивної хірургії одного дня. Доброзичливий персонал робить все, щоб відвідувачі почували себе максимально затишно і комфортно у стінах клініки ще

• Нд: 8:00-20:00

вул. Касіяна, 2/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Поліклініка R + Medical Network - мережа амбулаторно-поліклінічних центрів для всієї родини.  Якість лікування, зручність і комфорт для відвідувачів - одні з основних постулатів для обслуговування пацієнтів. Для максимальної корисності, тут крім широкого спектра амбулаторно-поліклінічних послуг первинної медичної ланки надають послуги малоінвазивної хірургії одного дня. Правило, якого співробітники клініки дотримуються у роботі - надавати своїм пацієнтам послуги високої якості за прийнятною вартістю.

В установі надаються медичні послуги як для маленьких пацієнтів, так і дорослих.

Напрями, за якими ведеться робота в поліклініці:

• лабораторна діагностика;
  • ортопедія і травматологія;
  • ендоскопія;
  • гінекологія;
  • спортивна та реабілітаційна медицина;
  • проктологія;
  • педіатрія;
  • консультації лікарів для дорослих;
  • сімейна терапія;
  • ЛОР-послуги;
  • послуги денного стаціонару;
  • анти-age напрямок;
  • сестринські маніпуляції;

Обладнання, яке використовується в поліклініці:

• апарат фототерапії новонароджених НО-АФ-LED;
  • напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart G5;
  • робоча станція ЛОР-лікаря UE-3000;
  • робоче місце DELTA Q (в комплектації DQ01CT + CRA + F + FR), Medinstrus UAB, Литва, 2018 р .;
  • лампа щілинна HS-5000, Huvitz Co., Ltd, Корея;
  • кисневий концентратор медичний, модель Reliant;
  • відсмоктувач медичний «Біомед», модель 7А-23В (20 L);
  • дефібрилятор-монітор PRIMEDIC Defi-Monitor XD110 M290 (96685) виробництва «Metrax» (Німеччина);
  • наркозно-дихальний апарат;
  • аспіраціоннаа помпа, комплект Unimat;
  • апарат електро-радіохірургічний Dr.  Oppel.

Співробітники клініки піклуються про високу якість послуг, що надаються. І що примітно, це не позначається на завищенні цін. Велика частина пацієнтів приємно здивована після отримання рахунку - вони були впевнені, що послуги такого класу повинні коштувати набагато дорожче.  А якщо клієнти бажають заощадити, можна спостерігати за спеціально підібраними акціями та скористатися вигідними пакетними пропозиціями!

Очень все устроило, особенно УЗИ! Я была первый раз у врача, очень хорошее УЗИ. Очень-очень все понравилось.

Тетяна, 25.11.2020

Не понравилось то, что деньги просили  за все, что только можно. Я ходил на перевязки. Они оказались сложными, когда просто перевязали руку. А была сложная перевязка, почему-то! Это не понравилось.

Сергей, 23.11.2020

Клиника очень нравится. Врачи очень внимательные, и хорошее обслуживание. Рекомендую

Светлана, 02.11.2020

Персонал очень приветливый, клиника понравилась.

Святослав, 22.10.2020

Ходив на візит до гастроентеролога, дуже уважно мене вислухав, чітко пояснив в чому моя проблема та які потрібно зробити аналізи. Все пройшло добре

Юрій, 13.08.2020
Дивитися всі відгуки