ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія на Голосієво

ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія на Голосієво

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ZORKOCLINIC: Якісне бачення це не лише гострий зір. ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія створено, щоб зробити якісне бачення доступним кожній людині та попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях. Медичний центр надає наступні послуги: діагностика зору для дорослих та дітей, невідкладна офтальмологічна допомога, видалення сторонніх тіл з ока, лікування запальних захворювань, апаратне лікування, підбір окулярів, підбір м’яких контактних лінз, ортокератологія.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
Вул. Степана Рудницького, 3/7 (Академіка Вільямса, 3/7)на карті
Голосіївський м.Голосіївська м.Теремки м.Виставковий центр м.Васильківська

Клініка працює з сучасним офтальмологічним обладнанням за допомогою якого можна діагностувати захворювання очей та призначити відповідне лікування.

Перелік обладнання включає:

• візіометрію
  • вимірювання внутрішньоочного тиску
  • біомікроскопію
  • огляд очного дна

В результаті обстеження відвідувачі отримують діагностичне заключення з рекомендаціями лікаря щодо подальшого спостереження та лікування, рецепти на окуляри та контактні лінзи (за необхідності)

Прийом ведуть офтальмологи, що працюють і з дорослими, і з дітьми та діагностують та лікують такі захворювання та стани як

• порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм)
  • запальні захворювання очей
  • косоокість
  • глаукома
  • захворювання сітківки
  • видалення сторонніх тіл
Давид 17 Квітень 2024
В клініці нам все сподобалося. Лікар, Кислицька Марія, уважна, розуміє предмет, одразу зрозуміла проблему, поставила діагноз, назначила лікування і плануємо звернутися до лікаря на контрольний прийом. Візитом в клініку задоволені
Ігор 31 Березень 2024
Слободян Марина Русланівна - гарний лікар, гарний спеціаліст