ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

Відгуки про клініку ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ZORKOCLINIC: Якісне бачення це не лише гострий зір. ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія створено, щоб зробити якісне бачення доступним кожній людині та попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях. Медичний центр надає наступні послуги: діагностика зору для дорослих та дітей, невідкладна офтальмологічна допомога, видалення сторонніх тіл з ока, лікування запальних захворювань, апаратне лікування, підбір окулярів, підбір м’яких контактних лінз, ортокератологія.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
Вул. Анни Ахматової, 35на карті
Дарницький м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
11 відгуків
Анна 13 Квітень 2024
Для мене зручне розташування клініки, та й сама клініка не погана.
Лариса 22 Березень 2024
Отримала потрібну інформацію та рекомендації, дякую.
Лев 12 Березень 2024
Клініка дуже чиста, акуратна, персонал ввічливий
Тимофій 11 Березень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Маргарита 12 Лютий 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Тетяна 02 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Віталій 10 Жовтень 2023
Обслуговування бездоганно.
Ірина 25 Травень 2022
При нашому досвіді відвідування офтальмолога це найбільш приємна клініка з усіх, де ми були. Дружний, ввічливий персонал, компетентні лікарі, сучасне обладнання. Клініка співпрацює з сервісом ДОК.ЮА, та ХЕЛСИ, що значно прискорює можливість запису на прийом в найкоротший час. Дуже помірні ціни та смачний какао (особливо дитині сподобалось) - додатковий бонус до якісного, професійного обстеження зору дитини. На усі питання відповіли дуже чітко та зрозуміло, навіть для дитини. Лікар, яка нас приймала з досвідом 22 роки, моментально розуміє по реакції дітей при дослідженні що до чого. Лікарі дуже приємні та позитивні, прихиляють до себе. Я просто вражена. Рекомендую.
Людмила 08 Січень 2022
Визитом очень довольна, очень внимательный персонал в клинике
Ірина 23 Грудень 2021
Внимательно, быстро, мы довольны.
Філії мережі
Все клініки