ZORKO офтальмологія та оптометрія

Офтальмологія
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Якісне бачення це не лише гострий зір. ZORKO створено, щоб зробити якісне бачення доступним кожній людині та попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях. Медичний центр надає слідуючі послуги: діагностика зору для дорослих, діагностика зору для дітей, підбір окулярів, підбір м’яких контактних лінз, апаратне лікування (незабаром!), доставка контактних лінз. ще

• Нд: 10:00-18:00

Вул. Анни Ахматової, 35. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

ZORKO — це вузькопрофільний медичний заклад, в якому лікарі надають сучасну діагностику, лікування захворювань і патологій зорового апарату. У центрі підбирають схему лікування для пацієнтів, виключно виходячи з результатів діагностичних досліджень.

Фахівці клініки ZORKO

В офтальмологічній клініці працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою, які регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації за допомогою різних навчальних заходів: науково-практичні конференції, семінари, майстер-класи, курси та інше. Також лікарі центру обмінюються професійним досвідом зі своїми колегами як на території України, так і за кордоном. Завдяки цьому вони застосовують інноваційні методики діагностики та лікування захворювань і патологій офтальмологічного профілю. Лікарі проводять консультації з усіх питань пацієнта, а також допомагають підібрати якісні оптичні засоби.

Діагностика в офтальмологічній клініці ZORKO

Головною перевагою центру ZORKO є наявність сертифікованого обладнання нового покоління. Воно дозволяє швидко і точно діагностувати патологічні зміни в зоровому апараті, що в свою чергу дозволяє прискорити процес лікування. Також в стінах клініки можливе проведення комплексу лікувальних тренувань для поліпшення зорової функції, які позитивно позначаються на здоров'ї очей як дорослих пацієнтів, так і дітей.

У центрі лікарі проводять широкий спектр діагностичних досліджень для дорослих і дітей:

• авторефрактометрія;
  • проба Ширмера;
  • очна тонометрия;
  • біомікроскопія;
  • вимірювання гостроти зору.

У медичному центрі ZORKO офтальмологи допоможуть впоратися з такими захворюваннями, як:

• глаукома;
  • макулодистрофії;
  • косоокість;
  • короткозорість;
  • ячмінь та інші.

Переваги офтальмологічної клініки ZORKO

У центрі використовується інноваційна методика корекції зору за допомогою спеціальних контактних лінз, які потрібно одягати перед сном (ортокератологія). Такі лінзи мають назву "нічні лінзи". Завдяки цьому виду корекції вам буде забезпечено відмінний зір протягом дня без застосування інших оптичних засобів (лінз або окулярів). Офтальмолог підбирає лінзи виходячи з результатів дослідження, а також з урахуванням ступеня міопії і конфігурації передньої поверхні рогівки.