ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ZORKOCLINIC: Якісне бачення це не лише гострий зір. ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія створено, щоб зробити якісне бачення доступним кожній людині та попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях. Медичний центр надає наступні послуги: діагностика зору для дорослих та дітей, невідкладна офтальмологічна допомога, видалення сторонніх тіл з ока, лікування запальних захворювань, апаратне лікування, підбір окулярів, підбір м’яких контактних лінз, ортокератологія.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
Вул. Анни Ахматової, 35на карті
Дарницький м.Позняки

ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія — це вузькопрофільний медичний заклад, в якому лікарі надають сучасну діагностику, лікування захворювань і патологій зорового апарату. У центрі підбирають схему лікування для пацієнтів, виключно виходячи з результатів діагностичних досліджень.

Фахівці ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

В офтальмологічній клініці працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою, які регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації за допомогою різних навчальних заходів: науково-практичні конференції, семінари, майстер-класи, курси та інше. Також лікарі центру обмінюються професійним досвідом зі своїми колегами як на території України, так і за кордоном. Завдяки цьому вони застосовують інноваційні методики діагностики та лікування захворювань і патологій офтальмологічного профілю. Лікарі проводять консультації з усіх питань пацієнта, а також допомагають підібрати якісні оптичні засоби.

Діагностика в ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

Головною перевагою центру ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія є наявність сертифікованого обладнання нового покоління. Воно дозволяє швидко і точно діагностувати патологічні зміни в зоровому апараті, що в свою чергу дозволяє прискорити процес лікування. Також в стінах клініки можливе проведення комплексу лікувальних тренувань для поліпшення зорової функції, які позитивно позначаються на здоров'ї очей як дорослих пацієнтів, так і дітей.

У центрі лікарі проводять широкий спектр діагностичних досліджень для дорослих і дітей:

• авторефрактометрія;
  • проба Ширмера;
  • очна тонометрия;
  • біомікроскопія;
  • вимірювання гостроти зору.

У медичному центрі ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія офтальмологи допоможуть впоратися з такими захворюваннями, як:

• глаукома;
  • макулодистрофії;
  • косоокість;
  • короткозорість;
  • ячмінь та інші.

Переваги ZORKOCLINIC офтальмологія оптометрія

У центрі використовується інноваційна методика корекції зору за допомогою спеціальних контактних лінз, які потрібно одягати перед сном (ортокератологія). Такі лінзи мають назву "нічні лінзи". Завдяки цьому виду корекції вам буде забезпечено відмінний зір протягом дня без застосування інших оптичних засобів (лінз або окулярів). Офтальмолог підбирає лінзи виходячи з результатів дослідження, а також з урахуванням ступеня міопії і конфігурації передньої поверхні рогівки.

Анна 13 Квітень 2024
Для мене зручне розташування клініки, та й сама клініка не погана.
Лариса 22 Березень 2024
Отримала потрібну інформацію та рекомендації, дякую.
Лев 12 Березень 2024
Клініка дуже чиста, акуратна, персонал ввічливий
Тимофій 11 Березень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Маргарита 12 Лютий 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Філії мережі
Все клініки