Zorko

Zorko

Офтальмологична клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Комп'ютерна діагностика зору в Зорко — це перший крок для збереження зору на довгі роки та вирішення різних проблем із ним. На основі даних лікар-офтальмолог підбирає індивідуальну програму профілактики або лікування. Комп'ютерна діагностика зору дозволяє визначити стан усієї зорової системи, виявити справжні причини погіршення зору та розпізнати офтальмологічні захворювання навіть на ранній стадії. Регулярне обстеження зору дозволяє спостерігати динаміку процесів, що відбуваються в зоровій системі, що вкрай важливо для запобігання багатьом захворюванням очей.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 18:00
вул. Івана Миколайчука, 13ана карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця

ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент.

Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей.

Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості у широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.

Фахівці ЗОРКО проводять такі обстеження: діагностика зору, вимірювання внутрішньоочного тиску, апаратне лікування, ГКТ (Оптична когерентна томографія ока), комп'ютерна периметрія, обстеження очного дна на фундус-камері, пахометрія (вимірювання товщини рогівки), підбір та обучение підбір очкової корекції.

Лариса 08 Квітень 2024
Дуже сподобався візит, черги не було, прийом по запису, клініка прийняла в той же день. Чудовий і доброзичливий персонал
Ольга 26 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Надія 20 Березень 2024
Зручна та комфортна клініка, персонал уважний , ввічливий та компетентний, дякую.
Олександр 08 Лютий 2024
Нормально все пройшло. Все нас  влаштувало у клініці.
Катерина 06 Лютий 2024
Хороша клініка.