Клініка МедиСentr «Доктор ЛОР/ЗІР/НЕРВ»

Медичний центр
Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Сімейна медицина, Сурдологія, Хірургія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медіцентр «ЛІКАР ЛОР/ЗІР/НЕРВ» — це медичний заклад широкого профілю, фахівці якого надають якісну і професійну медичну допомогу дорослим і маленьким пацієнтам. У клініці є відділення стаціонару і власний операційний блок, обладнаний сучасною та високоточною апаратурою. Персонал клініки складається із досвідчених лікарів і кваліфікованого допоміжного персоналу, які працюють за покликанням із великим задоволенням ще

• Нд: 9:00-15:00

вул. Ломоносова, 71-В. На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Сервіс як таковий не дуже задовільнив тому що по планування часу і по запису зовсім не відлагоджена робота. Я так розумію що в них принцип оренди кабінету. Лікарі ходять між кабінетами. Від лікаря особисто там не залежало. Вона прийшла вчасно, але кабінет був зайнятий. Пів години очікування. До організації приймання багато претензій.

Кирило, 01.03.2021

Ввічливий персонал на рецепції, та дуже комфортно там знаходитись. Мені все сподобалось

Вадим, 02.11.2020

Тайм менеджмент клиники, очень хромает! Для визита отводится всего пятнадцать минут. Потом приходят другие клиенты и про тебя забывают. У меня оказался белее сложный случай, не на пятнадцать минут консультация! В итоге я потратила в клинике два часа! Просто от того, что мне приходилось ждать, что бы между клиентами мне проводили до обследования.

Евгения, 27.10.2020

В клініці чисто та охайно, на рецепції привітні співробітники.

Валерия, 23.09.2020

Дуже гарний лікар, все пояснив, порадувало ставлення до пацієнта. І загалом я задоволений.

Дауд, 29.08.2020
Дивитися всі відгуки