Пелех Оксана Михайлівна

Лікар другої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Діти
Оксана Михайлівна фахівець з терапії рефракції "нічними лінзами", володіє всім спектром діагностичних досліджень в офтальмології, підбирає окулярову і контактну корекцію зору для людей будь-якого віку. Проводить лікування запальних захворювань очей і багато іншого. Бере участь в наукових офтальмологічних конференціях.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Наукові конференції, симпозіуми, семінари:

• 2008 р. -Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні питання практичної офтальмології", м.Харків;
  • 2014 р. - Офтальмологічний конгрес "Білі ночі", м.Санкт-Петербург (Росія)

Освіта

• Ивано-Франковский национальный медицинский университет, специальность "Лечеюное дело" (2006 г.);
  • Интернатура по специальности "Офтальмология", Центр микрохирургии глаза и кафедра глазных болезней Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика, г. Киев (2008 г.).

Курси

• 2007 р. - курси "Оптометрія та контактна корекція зору";
  • 2009 р. -курси "Синдром сухого ока: диференційована діагностика і лікування", м.Київ;
  • 2009 р. - курси "Застосування лінз PARAGON CRT-100 в роговичной терапії рефракції" (США);
  • 2009 р. - курси "Роль сучасних технологій у забезпеченні здорового і комфортного носіння контактних лінз", м.Київ;
  • 2010 р. - курси "Сучасні аспекти здорового і безпечного носіння контактних лінз. Тенденції розвитку ринку МКЛ в Україні", м Київ;
  • 2010 р. - цикл лекцій "Глаукома", м Київ;
  • 2011 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) "Офтальмологія";
  • 2011 р. - спеціалізація "Дитяча офтальмологія";
  • 2011 р. - курси "Сучасні аспекти контактної корекції зору", м.Київ;
  • 2011 р. - курси "Сучасний погляд на проблему прогресуючої глаукоми", м.Київ;
  • 2012 р. - курси "Основи клінічної рефракції ока", м.Москва (Росія);
  • 2012 р. - курси "Клінічні та практичні аспекти підбору нових силікон-гідрогелевих контактних лінз Acuvue", м.Київ.

Виконувані процедури

• УЗД ока;
  • периметрія;
  • біомікроскопія;
  • гоніоскопія;
  • підбір очної і контактної корекції;
  • корекція зору за допомогою ортокератологіческіх лінз Paragon.

Перевірені відгуки про лікаря

29 Відгуки
Каріна 12 Червень 2019
Гарний прийом, все було кваліфіковано. Лікар, проявив свій високий рівень. Провели повну діагностику. Послуги, були надані в повній мірі. Відчувалася, позитивна динаміка та атмосфера.
Елена 24 Вересень 2017
Мне очень понравилась. Вежливая и очень точно определила диагноз. Мне понравилось.
Яна 17 Вересень 2017
Очень хорошо, понравилось, придем еще.
Александра 16 Лютий 2017
Очень все понравилось, доктор хороший, но нужно спрашивать, хотелось бы, чтобы она была немного посвободнее. А так, мы очень довольны.
Нарджез 10 Січень 2017
Всё понравилось, даже не ожидали такого подробного осмотра

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ