Лікар Офтальмолог Порох Світлана Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Порох Світлана Володимирівна

Лікар спеціалізується на діагностиці та консервативному лікуванні офтальмологічних захворювань таких як: міопія, гіперметропія, астигматизм, амбліопія , косоокість та інші. Здійснює видалення стороннього тіла рогівки і кон'юнктиви. Лікує захворювання і патології офтальмологічного профілю. Веде прийом для дітей від 3-х років.

Перевірені відгуки про лікаря 38 відгуків

Вадим 16 Березень 2024
Непогано пройшов візит.  Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст, все добре мені пояснили, розказали все доступно, надали допомогу. Я задоволений залишився візитом.
Лев 12 Березень 2024
На мій погляд, лікар професійний, все гарно пояснила, провела необхідні маніпуляції, все було добре, задоволені
Тимофій 11 Березень 2024
Записували на прийом дитину, лікарка чудово знайшла підхід, зробила огляд, все пояснила, ми дуже задоволені, жодних нарікань, дякую!
Евгения 27 Лютий 2024
Грамотный врач, мне очень понравилась, записалась на следующий прием
Марія 15 Лютий 2024
Прийомом задоволені, отримали всю необхідну інформацію, дякую.
Маргарита 12 Лютий 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Олександр 01 Лютий 2024
Дуже привітний, відкритий лікар, подивилась, гарно усе пояснила. Запитань більше не залишилось, консультацією залишились задоволеними.
Артем 03 Листопад 2023
Все було добре
Павло 17 Жовтень 2023
Швидко, детально пояснили, не просто поставили діагноз, а саме пояснили що так не так, виписали лікування, після якого чекають на повторну (безкоштовну) консультацію, щоб оглянути результат.
Віталій 10 Жовтень 2023
Нормальна лікарка, загалом залишився задоволеним.