Лікар Офтальмолог Бічуков Сергій Дем'янович на Doc.ua

Відгуки про Бічуков Сергій Дем'янович

Врач ведет консультативный прием взрослых и детей с патологическими нарушениями в области офтальмологии. Проводит амбулаторные хирургические вмешательства и офтальмологические процедуры: вскрытие абсцесса века, удаление новообразований век (в т.ч. халязион, пингвекула, атерома, ксантелазма и др.), зондирование слезно носового канала, промывание слезных каналов, обработка кожи век раствором антисептика, определение внутриглазного давления по Маклакову, определение остроты зрения, осмотр глазного дна (офтальмоскопия) в условиях медикаментозной циклоплегии, подбор очков и выписывание рецепта, удаление инородного тела конъюнктивы и др.

Перевірені відгуки про лікаря 63 відгуки

Дарина 10 Квітень 2024
Прийом сподобався, дуже уважний лікар, гарно все пояснив, призначив лікування, сподіваюся що лікування допоможе. Враження дуже приємні
Світлана 08 Березень 2024
Лікар дуже сподобався, прийом відбувся без затримок, все мені пояснили по суті, вислухали, отримала консультацію та рекомендації, дякую.
Аліна 02 Березень 2024
Чудовий лікар, відмінний підхід до пацієнтів, чітке розуміння проблеми, все нам детально пояснив, наступного разу звертатимемося тільки до цієї клініки і лікаря. Дякую!
Ігор 01 Лютий 2024
Мені сподобався візит. Все було чітко, зрозуміло, професійно.
Тимур 28 Грудень 2023
Хороший доктор, лечение помогает
Арман 21 Жовтень 2023
Гарний лікар, все пояснив все як треба. Нам сподобалось
Марина 07 Жовтень 2023
Сергій Дем'янович - на мій погляд, здався дуже кваліфікованим спеціалістом. Він підтвердив мій діагноз, відповів на всі поставленні питання та назначив лікування. Консультацією залишилась задоволена
Levon Pogosov 23 Лютий 2022
Рубливская 18 Лютий 2022