Блог за напрямком Спортивна медицина

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Рішення брати участь у пробігу - великий крок. А роздуми про все, що пов'язано з підготовкою до цієї події, особливо якщо це ваш перший забіг, можуть змусити нервувати будь-кого. Головна умова успішного тривалого забігу - правильна підготовка організму до важких навантажень. Якість і результат марафону безпосередньо залежатимуть від вашого стану здоров'я, режиму харчування, вибору правильної екіпіровки та тренувань.
Лікар знає краще за Інтернет
записуйся на консультацію до перевірених фахівців
Розтягнення зв'язок або сухожиль є лідерами в списку побутових і спортивних травм. У цій статті ми розповімо вам, як швидко відновитися після травми і що таке R.I.C.E. терапія?

Теми

Covid-19 Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Вакцинація Венерологія Вертебрологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Гомеопатія Дерматовенерологія Дерматологія Дерматоонкологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Кардіологія Кардіохірургія Кінезітерапія Косметологія КТ і МРТ Лабораторна діагностика Мамологія Мануальна терапія Масаж Наркологія Неврологія Нейрохірургія Неонатологія Нетрадиційна медицина Нефрологія Онкологія Ортодонтія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія Пластична хірургія Подологія Проктологія Психіатрія Психологія Психотерапія Пульмонологія Реабілітологія Ревматологія Рентгенологія Репродуктологія Рефлексотерапія Сексопатологія Сімейна медицина Спортивна медицина Довідки Стоматологія Терапія Травматологія Трихологія УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Флебологія Фтизіатрія Функціональна діагностика Хірургія Ендокринологія Ендоскопія