Сторінка 19: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Меркулова Олександра Володимирівна на Doc.ua
Олександра Володимирівна займається лікуванням ЛОР-захворювань, гострих, хронічних і запальних. Також лікар володіє оперативними методиками такими як, поліпотомія, розтин абсцесів, репозиція кісток носа. Олександра Володимирівна автор 40 друкованих праць, патенту на винахід.
Лікар Отоларинголог Сергієнко Віталій Андрійович на Doc.ua
Лікар проводить інтенсивну терапію, кріотерапію при ЛОР патології, діафаноскопію параназальних синусів і лікує гострі та хронічні тонзиліти, синусити, фарингіти, отити, ларингіти і т.д.
Лікар Отоларинголог Стась Павло Володимирович на Doc.ua
ЛОР, спеціалізується в області хірургічного, медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Проводить кріолікування і профілактику ЛОР захворювань.
КріоЛОРіка, медичний центр

Консультация и осмотр - 200 грн.

Консультация и осмотр врача с назначением схемы лечения - 280 грн.

пр-т В. Лобановського, 5ана карті
Солом'янський
Лікар Отоларинголог Шкоба Ярослав Васильович на Doc.ua
Шкоба Ярослав Васильович
Завідувач ЛОР-відділення Київської обласної клінічної лікарні. Отоларинголог, має вищу категорію, Заслужений лікар України виконує операції при хворобах приносових пазух, септопластиці, редресацію кісток носа, видалення кіст шиї (серединної і бічний), аденотомію і інші маніпуляції, направлення на лікування хвороб ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог Максименко Костянтин Олександрович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог має необхідний досвід і практичні навички для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, разкриття абсцесів, катетеризацію слухових труб, промивання лакун мигдалин і інші лікувальні процедури
Лікар Отоларинголог Кононов Олександр Євгенійович на Doc.ua
Кононов Олександр Євгенійович
21рік досвіду
Сфера професійної діяльності Олександра Євгеновича включає терапію таких поширених патологічних станів в отоларингології, як отити зовнішнього і середнього вуха, гайморити, синусити, фронтити, ангіни, ларингіти, фарингіти, порушення слуху, паратонзилярні абсцеси та ін.
Лікар Отоларинголог Грищенко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог Грищенко Наталія Миколаївна першої кваліфікаційної категорії проводить консультативні прийоми. видалення сірчаних пробок, продування слухових труб, вилучення чужорідних тіл з ЛОР-органів, катетеризацію слухових труб, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання порожнини носа, обколювання мигдалин, ендоларингеальне вливання, тампонада (передня, задня) порожнини носа, видалення поліпів, розтин абсцесу, промивання зовнішнього слухового проходу, промивання і продування барабанної порожнини.
Лікар Отоларинголог Кучеренко Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар-оториноларинголог, веде прийом дітей з гострою та хронічною патологією ЛОР-органів, в тому числі дітей з особливостями розвитку. Володіє діагностичною ендоскопією ЛОР-органів, виконує малоінвазивні маніпуляції, призначає сучасне комплексне лікування патології вуха, горла, носа
Лікар Отоларинголог Томін Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович володіє навичками інтенсивної терапії та анестезії при хворобах оториноларингологічного профілю. Він проводить діафаноскопію параназальних синусів пацієнтам, яким протипоказано проведення рентген-діагностики (вагітним, дітям молодше 5 років)
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Отоларинголог Шукель Іван Владиславович на Doc.ua
Проводить діагностику захворювань ЛОР-органів: синуситів, ринітів різної етіології, аденоідитів, приглухуватості, фарингітів гострих і хронічних і тонзилітів. Іван Владиславович діагностує і проводить профілактику захворювань голосового апарату і функціональних порушень голосу.