Сторінка 19: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Нікітенко Алла Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оториноларинголог проводить діагностику і лікування таких лор-захворювань, як ларингіти, аденоїди, синусити, тонзиліт. Займається наданням процедур: промивання лакун мигдалин, промивання носа по Проетцу, видалення стороннього тіла з вуха, носа
Лікар Отоларинголог Сарапулова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів (отитів, синуситів, тонзилофарингіту, ларингіту, ринітів, аденоїдів). Постійно удосконалює досвід в ЛОР-практиці за допомогою вивчення актуальної медичної періодики, тематичних інтернет-ресурсів. Веде прийом для дітей з народження
Лікар Отоларинголог Марчук Юлія Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні захворювань гортані, носа і вух. Проводить діагностику ендоскопічними методами і також виконує широкий спектр хірургічних маніпуляцій на ЛОР-органах під місцевою і загальною анестезією
Лікар Отоларинголог Гаврик Ірина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Займається лікуванням таких захворювань, як: вазомоторний риніт; хронічний риніт; хронічний фарингіт; гострий риніт; гострий фарингіт; тонзиліт (гострий і хронічний); паратонзіллярний абсцес; ларингіт
Лікар Отоларинголог Яремчук Світлана Едуардівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Пріоритетними напрямками роботи лікаря є діагностика і лікування хропіння і апное, гострих і хронічних стенозів гортані, патології верхніх дихальних шляхів. У практиці успішно застосовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування ЛОР-захворювань. Лікар успішно поєднує практичну і наукову роботи, захистила кандидатську і докторську дисертації. Постійно вдосконалює свої знання і знаходить нові навички, беручи участь в роботі українських і зарубіжних наукових конференцій.
Лікар Гомеопат, Отоларинголог Надольний Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович - кваліфікований отоларинголог, фоніатр, гомеопат. Лікар проводить діагностику, профілактику і лікування захворювань ЛОР-органів: нежить, отит, синусит, ларингіт, аденоїди, абсцес та ін.
Лікар Отоларинголог Романович Олег Ігоревич на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить видалення сторонніх тіл з носоглотки, ротоглотки та гортаноглотки; промивання лакун піднебінних мигдалин; видалення доброякісних новоутворень з порожнини носа, вуха, горла; видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл з вуха. Регулярний учасник всеукраїнських та міжнародних конгресів і семінарів
Лікар Отоларинголог Семенюк Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог першої категорії веде прийом дорослих і дітей, займається лікуванням гострих і хронічних станів носа, глотки, вуха, гортані. Пріоритетним напрямком роботи доктора є хірургія ЛОР-органів. Проводить видалення сторонніх тіл з вуха, горла чи носа, розкриває і дренує абсцеси, видаляє міцетоми, кісти і кістоподібні новоутворення придаткових пазух носа. Промиває мигдалини, витягує сірчані пробки
Лікар Отоларинголог Шнеренко Юлія Володимирівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області отоларингології.Займається лікуванням запальних захворювань приносових пазух, хронічних і гострих фарингітів, ларингітів, вірусних уражень ЛОР-органів. Лікар виконує всебічну діагностику слуху, видаляє сірчані пробки, а також проводить розтин фурункулів, паратонзілярних абсцесів, атером, витяг чужорідних тіл вуха, носа і глотки
Лікар Отоларинголог, Отоларинголог-онколог Слободян Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна займається оперативним лікуванням хвороб ЛОР-органів, проводить тонзилектомію, поліпотомію, конхотомію, аденотомію, поліпоетмоідотомію, репозицію кісток носа, септопластику, видалення новоутворень. Також лікар спеціалізується на біопсії новоутворень, розташованих в ЛОР-органах, розтині паратонзиллярних абсцесів