Сторінка 23: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Ярошевський Анатолій Михайлович на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Цимбал Кароліна Григорівна на Doc.ua
Досвідчений фахівець, успішно діагностує і лікує хвороби, травми, аномалії розвитку органів дихання, нюху і слуху у дорослих і дітей. Застосовує в роботі новітні діагностичні та терапевтичні методики, рекомендує профілактичні заходи
Лікар Отоларинголог Пугач Ірина Ярославівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог вищої категорії проводить огляд пацієнтів починаючи з самого народження. Діагностує патології піднебінних мигдалин, барабанної перетинки, запальні захворювання носоглотки. Ірина Ярославівна вже більше 19-ти років успішно лікує гострі та хронічні гайморити, тонзиліти, бронхіти, всі порушення слуху і голосу. У своїй практиці застосовує медикаментозні і оперативні методи
Лікар Отоларинголог Мірошниченко Тетяна Іванівна на Doc.ua
Тетяна Іванівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні отоларингологічних захворювань. Виконує промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання носа по Проетцу «кукушка», видалення сірчаних пробок, пункцію і промивання гайморових пазух, аденотомію, тонзилектомію та ін.
Лікар Отоларинголог Пойманова Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна Пойманова є досвідченим оториноларингологом, який веде клінічну практику понад 15 років. Лікар спеціалізується на сурдології, наданні невідкладної допомоги по ЛОР-профілю, оперативному / консервативного лікування хвороб вуха, носа, горла дорослих і дітей
Лікар Отоларинголог Тінник Олексій Петрович на Doc.ua
Дитячий і дорослий отоларинголог. Займається ендоскопічною діагностикою ЛОР-органів для виявлення прихованих захворювань. Ставить блокади у нижні носові раковини з лікарськими препаратами, проводить вакуум-аспірацію піднебінних мигдалин, а також розтин абсцесу надгортанника, гортані, гематоми носа/уха, атероми. Лікує обмежений, дифузний, ексудативний, гнійний отит, сальпінгоотит, риносинусит гострий і хронічний різної етіології, травми ЛОР-органів, гематоми вуха, носової перегородки. Зупиняє носові, вушні кровотечі
Лікар Отоларинголог Загайний Сергій Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вух, горла і носа. Грамотно призначає консервативне лікування встановленої патології ЛОР-органів, застосовує необхідні процедури і маніпуляції, рекомендує профілактичні заходи. Бере активну участь в наукових конференціях, симпозіумах, з'їздах по отоларингології.
Лікар Отоларинголог Кучеренко Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог Кучеренко Олена Михайлівна володіє всіма необхідними навичками для діагностики та лікування широкого спектру отоларингологічних захворювань (ендоскопія ЛОР органів, амбулаторні хірургічні маніпуляції, пункція в / ч пазух, промивання мигдалин, носа)
Лікар Отоларинголог Тригуб Лариса Леонідівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог займається діагностикою та лікуванням гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Регулярно відвідує курси тематичного удосконалення та бере участь в науково-практичних конференціях.
Лікар Отоларинголог Ткаченко Ольга Сергіївна на Doc.ua