Сторінка 24: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог, Сімейний лікар Малишева Олександра Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії займається лікуванням захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, порушень роботи шлунково-кишкового тракту, захворювань ЛОР-органів, системних і інфекційних захворювань. Доктор також надає допомогу при алергічних реакціях, невропатіях, пієлонефриті, циститі, гастриті, вестибулопатії та ін. Олександра Юріївна виконує широкий спектр лікувально-діагностичних процедур. Приймає пацієнтів віком від 3-х років.
Лікар Отоларинголог Ярковська Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Коровай Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар виконує планові та ургентні оперативні втручання: аденотомія, тонзилотомія, тонзиллектомія, тимпанопункція, гайморотомія, вазотомія, накладання трахеостоми, інтубація дихальних шляхів. Також розкриває паратонзилярний абсцес, фурункул, карбункулу присінку носа або вуха. Робить ушивання м‘яких тканин лицевого черепа, вуха, завушной области, вузловий шов або косметичний, редресацію кісток носа. Додатково лікар проводить ендоскопію лор органів, інстиляцію в гортань, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання носа за Proetz, інтраназальну блокаду, продування за Поліцером.
Лікар Отоларинголог Просюк Іван Миколайович на Doc.ua
Іван Миколайович консультує дорослих і маленьких пацієнтів з патологіями ЛОР-органів. Спеціалізується на септопластиці, видаленні новоутворень, виправленні носової перегородки і проведенні тимпанопункції та носових блокад. Застосовує консервативне і оперативне лікування при запальних процесах в піднебінних мигдаликах
Лікар Отоларинголог Харченко Олена Валеріївна на Doc.ua
Олена Валеріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить видалення сірчаної пробки, промивання лакун мигдалин, продування слухових труб за методом Politzer, промивання носа за методом Proetz, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів та ін. Займається лікуванням риносинуситу, отиту, тонзиліту, фарингіту, гаймориту, ГРВІ, гіпертрофії аденоїдних вегетацій
Лікар Отоларинголог Інтулова  Ольга  Вікторівна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Сех Оксана Віталіївна на Doc.ua
Оксана Віталіївна є фахівцем в області отоларингології, в пріоритетні напрямки роботи якого входить: діагностика і терапія захворювань порожнини носа і придаткових пазух носа, проведення пункцій носових пазух, а також розтин носових фурункулів і видалення атером.
Лікар Отоларинголог, Онколог Колесник Тарас Ігорович на Doc.ua
Колесник Тарас Ігорович — лікар-отоларинголог, лор-онколог. Веде клінічний прийом пацієнтів у напрямку вухо/горло/ніс. Володіє методиками діагностики та лікування риносинуситів, тонзилітів, отитів, ларингітів. Проводить ендоскопічний огляд ЛОР-органів, кріотерапію мигдалин. Виконує малі хірургічні операції ЛОР-органів та планові оперативні втручання
Лікар Отоларинголог, Невролог Дмитренко Катерина Олегівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервової системи (головні болі, мігрень, запаморочення, наслідки після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, біль в спині). Лікує риніт, фарингіт, ларингіт та отит.
Лікар Отоларинголог Король Богдан Русланович на Doc.ua
Богдан Русланович спеціалізується на лікуванні гаймориту, фронтиту, етмоїдиту, риніту, отиту, тонзиліту, фарингіту, аденоїдиту, дисбіозу ротоглотки та ін. Проводить катетеризацію слухової труби, промивання носа за Проетцу, промивання лакун мигдалин, розтин паратонзиліта, паратонзилярних абсцесів та ін.