Клініка алергології та імунології AirDOC

Клініка алергології та імунології AirDOC

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Дерматологія Імунологія Пульмонологія Терапія ... ще
Спеціалізована клініка алергології та імунології AirDOC — це команда алергологів, імунологів, педіатрів, пульмонологів, гастроентерологів, дерматологів, об'єднана спільною метою. Наша мета - забезпечити пацієнтам нову якість життя, свободу від обмежень та алергії. Також надаються діагностичні послуги, лабораторні та інструментальні обстеження. Тут лікують алергію легко!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled ср : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т Героїв Сталінграда, 4ана карті
Оболонський м.Почайна м.Оболонь

Сильна команда висококваліфікованих лікарів — головна перевага клініки алергології та імунології AirDOC. Доктора наук, лідери думок у галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об'єднали свій досвід для того, щоб швидко і ефективно надавати допомогу всім, хто страждає від алергії.

Турбота про людину — справа життя клініки, в якій три покоління лікарів. А ще це головний фактор, який об'єднує команду AirDOC.

Алергія — це завжди комплексна проблема. За статистикою, не менше 42% населення Землі страждають від загострень алергічних реакцій. У клініці детально вивчають вашу алергічну історію і роблять все можливе, щоб перемогти недугу.

Основні захворювання, які лікують у клініці — бронхіальна астма у дітей і дорослих, алергічний риніт, атопічний дерматит, ангіоневротичний набряк, лактозная непереносимість, контактний дерматит, алергія на ліки, екзема, харчова алергія, імунодефіцит, синусит і кропив'янка.

Також фахівці займаються реабілітацією після COVID-19 і пневмонії. У AirDOC знаходять рішення в найскладніших випадках.

На успіх лікування дуже впливає стан організму, вираженість алергії і її особливості. Але існують загальні принципи, які допомагають впоратися з проявами алергічної реакції. Йдеться про алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). На сьогоднішній день це один з найефективніших способів лікування, широко практикується в світі.

Як і в більшості передових клінік світу, одними з головних методів діагностики алергії є — ПРІК-тестування або шкірні проби, а також ПАТЧ-тестування. ПРІК-тестування рекомендується проводити перед і після загострення алергічної реакції.

В клініці виконують ALEX-ТЕСТ — це ваш алергологічний паспорт! ТЕСТ ALEX² найсучасніший тест, за допомогою якого можна одночасно визначити, що саме у вас викликає алергію і оцінити загальну картину чутливості до 295 алергенів.

Також одним з методів є дослідження крові на загальний імуноглобулін. Якщо спостерігається підвищення його рівня, то можна припустити ступінь вираженості і наявність алергії. Також в клініці використовують спірометрію, дерматоскопію і тест на оксид азоту на видиху.

Головний принцип лікування алергії — комплексність. У клініці є все для того, щоб допомогти вам позбавитися від алергії назавжди і зробити це в одному місці — в клініці AirDOC.

Професіоналізм лікарів стоїть на першому місці в процесі лікування від алергії, однак і емоційний стан пацієнта має велике значення. Для сприяння позитивному настрою в клініці зробили максимум: ввічливий і щирий сервіс, функціональність і естетика в облаштуванні і дизайні клініки.

Марина 28 Березень 2024
В клініці дуже чисто.
Дарья 29 Грудень 2023
Гарна клініка.
Марина 18 Грудень 2023
Клініка сподобалась. Дуже гарна та  охайна. Дуже гарні дівчата адміністратори у клініці.