Сторінка 20: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог, Сурдолог, Аудіометрист Шидловська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Головний науковий співробітник, керівник групи фоніатрії лабораторії професійних порушень голосу і слуху Державної установи «Інститут отоларингології ім. проф. Коломійченка НАМН України », професор кафедри дитячої отоларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, член спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за спеціальністю 14.01.19 - «оториноларингологія». Провідний спеціаліст в Україні в області фоніатрії та аудіології.
Лікар Отоларинголог Чернищук Інна Володимирівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець, професійні інтереси якого зосереджені навколо проведення заходів з діагностики та лікування захворювань в області отоларингології, що мають різний характер походження і рівень складності
Лікар Отоларинголог Зільбер Юлія Велеріївна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить широкий спектр лікарських маніпуляцій і процедур, що дозволяють надавати допомогу амбулаторно і стаціонарно. Діагностує і лікує ЛОР-захворювання за допомогою сучасних і високотехнологічних методик. Є фахівцем в хірургічній отоларингології, також займається консервативним лікуванням ЛОР-захворювань
Лікар Отоларинголог Гущак  Микола  Всеволодович на Doc.ua
Микола Всеволодович лікар-фахівець з дитячої та дорослої оториноларингології. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ЛОР-органів, а також різного роду операцій в вусі, носі, гортані.
Лікар Отоларинголог Вєтрова Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар проводить своїм пацієнтам отоскопію, риноскопію (передня, середня, задня), ендоскопічну діагностику ЛОР-органів, туалет вуха, носа, промивання лакун піднебінних мигдалин. Лікує обмежений, дифузний, ексудативний, гнійний отит, сальпінгоотіт, риносинусит гострий і хронічний різної етіології, аденоїдні розростання, травми ЛОР-органів, гематоми вуха, носової перегородки, атероми мочки вуха
Лікар Отоларинголог Добровольська Ольга Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, промивання лакун мигдалин; продування слухових труб методом Політцера; пневмомасаж барабанної перетинки; розтин фурункулів носа і зовнішніх слухових ходів; видалення сірчаних пробок з зовнішніх слухових ходів
Лікар Отоларинголог Дєєва Юлія Валеріївна на Doc.ua
Є провідним фахівцем в області слухових і вестибулярних порушень у хворих з розладами ендокринної системи. Проводить консультації хворих не тільки в Україні, а й за кордоном.
Лікар Отоларинголог Лі Сергій Сергійович на Doc.ua
Доктор Лі спеціалізується на терапії отоларингологічних захворювань гострої і хронічної форми, включаючи фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші суміжні патології.
Лікар Отоларинголог Цибульський Юрій Васильович на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії проводить консультації, діагностику і лікування захворювань глотки, гортані, вух, верхніх дихальних шляхів. Лікар виконує професійні маніпуляції і невеликі оперативні втручання при лікуванні лор-органів. У Віталія Олександровича великий практичний досвід в медицині
Лікар Отоларинголог Лесик Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних форм таких захворювань як риніти, риносинусіти, ГРВІ, фарингіти, тонзиліти, отіти, отомікози, ларингіти і т.д. Виконує всі необхідні маніпуляції на ЛОР-органах, включаючи ендоскопічні методи діагностики. Веде прийом для пацієнтів з народження