КийМедікал

КийМедікал

add_box Гінекологія Косметологія Оториноларингологія Пластична хірургія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
КИЙМЕДІКАЛ – це команда професіоналів та однодумців, які об’єднались з метою надання населенню якісної медичної консервативної та хірургічної допомоги. Знання та досвід фахівців дозволяють застосовувати сучасні методи лікування з отриманням гарантовано успішного результату. Мета клініки – діяти в інтересах пацієнта у вирішенні проблем зі здоров'ям. Турбота та увага по відношенню до пацієнтів – це найвища цінність для Киймедікал.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
ул. Вадима Гетьмана 1-Ана карті
Солом'янський м.Шулявська

КийМедікал — це команда професіоналів, яка надає населенню якісну медичну консервативну і хірургічну допомогу. Знання та досвід фахівців дозволяють застосовувати сучасні методи лікування з отриманням гарантовано успішного результату.

У медичному центрі «Киймедікал» пацієнти дорослого і дитячого віку можуть отримати консультацію практично будь-якого фахівця, провести додаткову діагностику і пройти курс лікування.

У медичному центрі Киймедікал представлені наступні відділення:

• Оториноларингологія (лікування різних видів захворювань органів слуху (отити, туговухість), захворювання носа і придаткових пазух, травматичні ушкодження ЛОР-органів);
  • Гінекологія (лікування гінекологічних захворювань, проблем з зачаттям, планування вагітності);
  • Пластична хірургія (проведення ринопластики, риносептопластики, ліпосакції, ліфтингу, отопластики, ліпофілінгу обличчя, мамопластики, ліпосакції та ін.);
  • Амбулаторна хірургія (лікування новоутворень, запальних процесів в м'яких тканинах, захворювань внутрішніх органів);
  • Дерматовенерологія (лікування шкірних висипань будь-якого характеру, зміни кольору шкірних покривів);
  • Косметологія (виконання УЗ чистки обличчя, омолодження шкіри обличчя, шиї, поліпшення кольору шкіри, усунення пігментації);
  • Ультразвукова діагностика (УЗД органів малого таза, щитовидної і паращитовидної залози, молочних залоз, нирок і надниркових залоз, черевної порожнини, м'яких тканин та ін.);
  • Стаціонарні відділення (проведення лікувальних і реабілітаційних заходів пацієнтам в палатах класу люкс і напівлюкс).

Переваги клініки Киймедікал

• Сучасна хірургія європейського рівня
  • Досвідчені лікарі. Досвідчені кваліфіковані лікарі-хірурги, які навчаються і проходять стажування в провідних клініках України та зарубіжжя.
  • Сучасне обладнання. Використання під час оперативного втручання сучасного обладнання, якісних матеріалів і актуальних методик хірургії.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
  • Комфортні палати класу люкс і напівлюкс
  • Надійна турбота. Загальна атмосфера турботи і доброзичливості, зручний для Вас графік роботи створять відчуття комфорту і залишать незмінно сприятливе враження від відвідування закладу.

Вся робота персоналу медичного центру «Киймедікал» спрямована на максимально точну діагностику і ефективне лікування пацієнта.

Руслан 09 Вересень 2024
Все сподобалося, дякую.
Марина 04 Вересень 2024
Усе відбулось вчасно, клініка розташована зручно, на рецепції мене зустрів приємний персонал. Дерматолог Кицюк, професійна лікарка. Візитом залишилась задоволеною, жодних нарікань не маю.
Сергій 31 Серпень 2024
Мені дуже все сподобалося, на ресепшен дуже хороші працівники, хороше обслуговування, ніяких зауважень
Олексій 10 Серпень 2024
Клініка комфортна, дякую.
Матвій 08 Серпень 2024
Клініку легко знайти, знаходиться в зручному місці. Персонал привітний, прийом довго не чекали. Лікар, Лобін Сергій Іванович, молодий спеціаліст, але дуже професійний. Ми звертаємося не перший раз до лікарів, але лікар дуже ретельно провів обстеження,  зробив все щоб поставив правильний діагноз, дав рекомендації. Все було чудово!