Сторінка 16: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Александрова Марія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог з вищою категорією з «дорослої» отоларингології і другою категорією - з «дитячої», кандидат медичних наук. Працювала в ЛОР-клініках 3 ступеня акредитації та консультативних поліклініках. Володіє широким спектром ЛОР-маніпуляцій і проводить оперативні втручання.
Лікар Отоларинголог Мельник Інна Валентинівна на Doc.ua
Інна Валентинівна проводить повний перелік маніпуляцій амбулаторної отоларингологічної допомоги. Спеціалізується на проведенні терапії хронічних, гострих запалень носових пазух, вушної порожнини, ротоглотки.
Лікар Отоларинголог Павленко Таїсія Іванівна на Doc.ua
Таїсія Іванівна виконує весь спектр процедур в рамках амбулаторної терапії патологій ЛОР-органів. Лікар регулярно підвищує свій професіоналізм на спеціалізованих наукових заходах та курсах для лікарів
Лікар Отоларинголог Толчинський Вадим Вікторович на Doc.ua
Отоларинголог, фоніатр вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні голосових зв'язок у вокалістів, серед пацієнтів доктора - відомі оперні співаки та артисти. Власноруч зробив більше 2000 операцій вищої категорії складності. Професійні інтереси - лікування пухлин ЛОР-органів, аденоїдиту, хронічного риніту, синуситу, отиту та інших хвороб ЛОР-органів.
Лікар Отоларинголог Андрущенко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог, володіє навичками для лікування хвороб ЛОР-органів (отиту, фарингіту, ларингіту, риніту, ангіни тощо). Проводить хірургічні маніпуляції амбулаторно. Приймає дорослих і дітей з грудного віку
Лікар Отоларинголог Михайлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог приймає дорослих і дітей з 6-ти років із захворюваннями ЛОР-органів. Надає екстрену і планову допомогу. Виконує такі хірургічні маніпуляції і процедури, як: пункція верхньощелепної пазухи, припікання лімфоїдних гранул глотки, радіохвильова точкова коагуляція слизової глотки і корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, резекція кісти піднебінної мигдалини, продування слухової труби по Політцеру і ін.
Лікар Отоларинголог Коновалов Сергій Едуардович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог, кандидат медичних наук, займається лікуванням хвороб верхніх дихальних шляхів (ларингіт, гайморит, отит і ін.), Розкриттям паратонзилярного абсцесів, видаленням вушних сірчаних пробок і чужорідних тіл з носової порожнини, слухового проходу і т.д.
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Лікар Отоларинголог Колпакова Марина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Колпакова М.А. займається терапією гострих і схильних до хронізації запальних процесів ЛОР-органів, включаючи тонзиліти, фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші подібні патології. Лікар проводить лікування захворювань ЛОР-органів за допомогою апарату «Тонзіллор-ММ» (унікальна процедура консервативного лікування отоларингологічних захворювань шляхом впливу енергії низькочастотних ультразвукових коливань і вакууму на уражені біоткані)
Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.