Аврора, Центр слухової реабілітації

Аврора, Центр слухової реабілітації

add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний Центр слухової реабілітації «Аврора» - спеціалізована установа охорони здоров'я, що має вищу категорію акредитації МОЗ України, ліцензію на медичну практику за спеціальностями отоларингологія і сурдологія. Надає професійну медичну допомогу дітям і дорослим з порушенням слуху та мовлення з 1991 року. Фахівці медцентру «Аврора» проводять повний комплекс слухової реабілітації - об'єктивне виявлення (скринінг) і точну діагностику порушень слуху, слухопротезування індивідуально підібраними під конкретного пацієнта слуховими апаратами Oticon (Данія), кохлеарними імплантантами Oticon Medical (Франція), заняття з розвитку слуху та мовлення. Медустанову пропонує ведення пацієнтів будь-якого віку - від новонароджених до дорослих поважного віку.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська, 14на карті
Голосіївський м.Деміївська

Фахівці Медичного центру слухової реабілітації «Аврора» використовують клінічно доведені методики - їх безпека та ефективність підтверджена міжнародними науковими дослідженнями.

Всі пацієнти центру проходять комплексну діагностику слухових порушень, після чого сурдологи розробляють індивідуальну програму лікування і реабілітації. Вона може включати медикаментозну терапію, протезування слуховими апаратами, заняття з розвитку слуху та мовлення, подальше диспансерне спостереження пацієнтів за індивідуальним графіком, документально оформлені результати і висновки обстежень.

Послуги з реабілітації слуху та мовлення для дітей:

• консультація сурдолога (аудіолога), ЛОРа (отоларинголога);
  • дослідження і виявлення (скринінг) слухових порушень у новонароджених, дітей до 1 року і старше;
  • комплексна діагностика - отоакустична емісія, слухові викликані потенціали, імпедансометрія;
  • суб'єктивна діагностика - рефлекторна і ігрова аудіометрія;
  • слухопротезування спеціальними дитячими слуховими апаратами Оticon (Данія) і кохлеарними імплантантами Oticon Medical (Франція);
  • виготовлення індивідуальних вушних вкладишів до слухових апаратів з гіпоалергенних матеріалів;
  • виготовлення індивідуальних водо- і шумозахисних берушей;
  • верифікація (перевірка настройки) слухових апаратів усіх виробників.

Медичні послуги для дорослих:

• консультація сурдолога (аудіолога), ЛОРа (отоларинголога);
  • повне аудіологічне обстеження слуху;
  • індивідуальний підбір і настройка слухових апаратів Оticon (Данія) - від внутрішньовушного до завушного, від базового до елітного;
  • верифікація (перевірка настройки) слухових апаратів усіх виробників;
  • виготовлення індивідуальних м'яких і твердих вушних вкладишів для всіх типів слухових апаратів;
  • виготовлення індивідуальних водо- і шумозахисних берушей.
Назар 15 Листопад 2023
В клініці було все добре, сервіс, зустріли, провели до кабінету, все сподобалося
Валентина 01 Березень 2019
Видно відразу. що вони налаштовані на клієнта. Дівчата привітні на рецепції, я прийшла трохи раніше ніж було назначено прийом, але мене прийняли і провели діагностику раніше.
Павел 06 Листопад 2018
Прежде, чем какие-то процедуры проводить нужно ставить в известность, а не указывать после уже в чеке, что провели. Была договоренность одна. В итоге, не по факту были процедуры проведены.
Петр 15 Вересень 2018
Все было отлично, спасибо.
Ярина 15 Вересень 2018
Я задоволена, отримала відповіді на всі свої запитання. Дякую.