Сторінка 21: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Іванівський Ростислав Григорович на Doc.ua
Отоларинголог займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань глотки, гортані, вуха, носа. Володіє інструментальними методами діагностики: отоскопією, риноскопією, ларингоскопією, відеоендоскопією,аудіометрією
Лікар Отоларинголог Осипова Олеся Олександрівна на Doc.ua
Веде прийом дорослих з питань діагностики та лікування захворювань носа, вуха і горла. При несподіваному погіршенні слуху, появу гнійних або кров'янистих виділень з вуха, болі в горлі, почервоніння мигдалин, сильному нежиті, болі в області носа і чола необхідно терміново звернутися до отоларинголога і пройти курс лікування у кваліфікованого фахівця
Лікар Отоларинголог Рудко Петро Олегович на Doc.ua
Петро Олегович спеціалізується на діагностиці та лікуванні отоларингологічних захворювань. Проводить промивання порожнини носа по Проетцу (Зозуля), видалення сторонніх тіл з носа і вуха, розтин фурункулів вуха і носа, риноскопію, оро-фарингоскопію, непряму ларингоскопію
Лікар Отоларинголог Усачова Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою тонзилітів, фарингітів, отитів, ларингіту та ін. Захворювань ЛОР-органів. Проводить амбулаторно-хірургічні маніпуляціями різних рівнів складності. Ольга Ігорівна проводить промивання лакун мигдалин, промивання і видалення сірчаних пробок, пункцію верхньощелепної пазухи, розтин фурункулів, видалення сторонніх тіл, читає графіком аудіометричного дослідження слуху.
Лікар Отоларинголог Ерпульов Сергій Миколайович на Doc.ua
Сергій Миколайович отоларинголог з багаторічним досвідом роботи. Лікує захворювання вуха, горла, носа (фарингіт, аденоїди, синусит, риніт, отит). Також лікар проводить широкий спектр лікувальних ЛОР-процедур
Лікар Отоларинголог Шмарова Світлана Вікторівна на Doc.ua
ЛОР лікар першої категорії з десятирічним досвідом роботи консервативного і кріолікування захворювань верхніх дихальних шляхів: риніти, синусити, фарингіти, аденоїди та ін.
Лікар Отоларинголог Лимаренко Людмила Олександрівна на Doc.ua
Людмила Олександрівна - фахівець в області отоларингології. Веде консультативний прийом, а також володіє методиками виконання фотодинамічної терапії, лазерної коагуляції, пункції гайморової пазухи, пневмомасажу барабанної перетинки. Виконує промивання і продування ЛОР-органів, видалення сторонніх тіл, кріозрошення, розтин фурункулів і абсцесів
Лікар Отоларинголог Болтоносов Василь Петрович на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії Василь Петрович Болтоносов вже понад тридцять років в медицині. Спеціалізується на дитячій та дорослій отоларингології. Більшу частину свого трудового досвіду отримав в приватних клініках Києва. Займається видаленням мигдалин, операціями на середньому вусі при хронічних отитах, оперує носову перегородку, видаляє чужорідні тіла з глотки.
Лікар Отоларинголог Цизова Людмила Василівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог. Володіє сучасними методами лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Спеціалізується на малоінвазивній хірургії в отоларингології
Лікар Отоларинголог Трокай Юлія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить передня та задню риноскопію; фарингоскопію, гіпофарингоскопію; непряму та пряму ларингоскопію; отоскопію; тимпанометрію