Біла Церква
Лікар Отоларинголог Гузієнко Катерина  Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Гузієнко Катерина Сергіївна

Гузієнко Катерина Сергіївна - лікар отоларинголог ЛОР-центру та центру слуху “Беттертон” в Білій Церкві. Катерина Сергіївна в своїй роботі застосовує сучасні методи дослідження, діагностики та лікування захворювань лор органів дорослих і дітей віком від 4-х років.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Ольга 23 Квітень 2024
Лікар гарно все пояснила, дуже приємна, спокійна і дуже ввічлива. Лікар все розказала, надала рекомендації. Мені прийом сподобався, гарні враження
Аліна 18 Квітень 2024
Консультацією лікарки задоволена, дякую, все влаштувало на прийомі.
Лариса 08 Квітень 2024
Дуже приємна, уважна, розпитала мене, зробила усі необхідні процедури, гарну консультацію мені дала. Й вже сьогодні, на третій день, вона перетелефонувала, запитувала як я почуваюсь, які симптоми наразі є, як реагую на антибіотик, що вона прописала. Все розпитала, як належно, мені це дуже сподобалось.
Вікторія 13 Березень 2024
Дуже професійно, лікар привітна. Візит до лікаря сподобався
Екатерина 07 Листопад 2023
Чудова консультація, дитині було комфортно, лікар знайшла швидко спільну мову з дитиною.Візитом до лікаря залишились задоволені
Софія 17 Жовтень 2023
Лікарка чудова людина, з моєю дитиною гарно знайшла спільну мову. Я вважаю що лікарка фахівець своєї справи.
Анна 04 Жовтень 2023
Мені дуже сподобався лікар, все гарно подивилась, дитині було неболяче, все ясно пояснила, до лікаря ніяких претензій немає
Вероніка 20 Вересень 2023
Консультація сподобалась, я вважаю, що Єкатерина Сергіївна дуже гарний фахівець, дуже докладно усе розповіла, та надала рекомендації.
Ірина 15 Вересень 2023
Лікарка відповідальна, професійно виконувала свою роботу та дуже гарне відношення до пацієнта. Мені все сподобалось