Сторінка 17: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Пронько Олена Богданівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог в основні напрямки роботи, якого входить діагностика і лікування вазомоторних ринітів різного походження, вірусних і бактеріальних назофарингітів. Варто відзначити, що крім цього Олена Богданівна також займається видаленням атером і розкриттям паратонзилярних абсцесів
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Баліна Наталія Павлівна на Doc.ua
Наталія Павлівна проводить діагностику і лікування сенсоневральної і кондуктивної приглухуватості дорослих і дітей, реабілітацію приглухуватості і глухоти, підбір і комп'ютерну настройку слухових апаратів.
Лікар Отоларинголог Михайлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог приймає дорослих і дітей з 6-ти років із захворюваннями ЛОР-органів. Надає екстрену і планову допомогу. Виконує такі хірургічні маніпуляції і процедури, як: пункція верхньощелепної пазухи, припікання лімфоїдних гранул глотки, радіохвильова точкова коагуляція слизової глотки і корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, резекція кісти піднебінної мигдалини, продування слухової труби по Політцеру і ін.
КДЦ Святошинського району, філіал №3
ул. Куренного Петра, 2на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Отоларинголог, Онколог Цимбалюк Євгенія Миколаївна на Doc.ua
Доктор Цимбалюк Є.Н. є фахівцем з надання невідкладної отоларингологічної допомоги, включаючи первинну хірургічну обробку ран ЛОР-органів, а також займається ендоскопічною хірургією носа, придаткових пазух, гортані, проводить консервативне лікування запалень і інфекцій. Крім отоларингології працює в області онкології, проводить діагностичні та лікувальні обстеження для хворих з патологією голосового апарату. Виконує операції для видалення злоякісних і доброякісних пухлин, з максимальним збереженням органу. Є автором понад 25 науков
Лікар Онколог, Отоларинголог Совєцька Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна володіє найрізноманітнішими сучасними методиками лікування ЛОР-патологій, як консервативними, так і оперативними, віддаючи перевагу малоінвазивним втручанням. Проводить лікування захворювань вуха, горла, носа, а також шиї і голови, як у дорослих, так і у дітей (від 3 років)
Лікар Отоларинголог Коновалов Сергій Едуардович на Doc.ua
Коновалов Сергій Едуардович
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог, кандидат медичних наук, займається лікуванням хвороб верхніх дихальних шляхів (ларингіт, гайморит, отит і ін.), Розкриттям паратонзилярного абсцесів, видаленням вушних сірчаних пробок і чужорідних тіл з носової порожнини, слухового проходу і т.д.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Отоларинголог Зінь Дмитро Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Лікує такі захворювання, як: риносинусит, отит, тонзиліт, риніт, гайморит, етмоїдит, фронтит, ларингіт, носова кровотеча
Лікар Отоларинголог Павленко Микола Іванович на Doc.ua
Микола Іванович займається лікуванням і діагностикою широкого спектра хронічних і гострих захворювань очей: ринітів, тонзилітів, синуситів, фарингітів, ларингітів. Лікар виконує повний обсяг амбулаторних маніпуляцій на ЛОР - органах, застосовує ендоскопію з використанням волоконної оптики
КДЦ Солом'янського району, філіал № 4
вул. Солом'янська, 17на карті
Солом'янськийм. Палац Україна
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Журавель Юрій Васильович на Doc.ua
Отоларинголог і хірург з багаторічним стажем роботи і вищою кваліфікаційною категорією. Займається лікуванням абсцесу, гаймориту, ларингіту, отиту і ін. Як хірург оперує передпухлинні новоутворення і патології ЛОР-органів, а також займається рино- і септопластика, видаленням аденоїдів. В роботі застосовує хірургічне втручання, радіохвильову вазотомію і кріодеструкцію. Також успішно займається діагностикою ЛОР-захворювань
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Савченко Аліна Валеріївна
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті