Сторінка 17: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Драгомирик Юрій Валерійович на Doc.ua
Професійно проводить прийоми дорослих і дітей із захворюваннями ЛОР-органів. Застосовує сучасні методи консервативного лікування. Виконує спеціальні місцеві процедури з профілактичною метою сі для скорочення термінів захворювання.
Лікар Отоларинголог Сітухо Максим Іванович на Doc.ua
Максим Іванович - отоневролог, є науковим співробітником Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Серед професійних інтересів лікаря - діагностика і лікування запаморочень (в тому числі ДППГ і хвороба Меньєра), мікрохірургія середнього вуха і дитяча отоларингологія. Постійно удосконалює свій професійний рівень в клініках Франції, Австрії, Великобританії та Грузії
Лікар Отоларинголог Прокопович Віктор Степанович на Doc.ua
Отоларинголог, сурдолог, лікує запальні хвороби ЛОР-органів (отит, фарингіт, риніт, ангіну). Також проводить діагностику і лікування, реабілітацію порушення слуху, слухопротезування. Проводить повний перелік амбулаторно-поліклінічних маніпуляцій, досліджень і операцій
Лікар Отоларинголог Стась Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
ЛОР, спеціалізується в області хірургічного, медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Проводить кріолікування і профілактику ЛОР захворювань.
Лікар Отоларинголог Томін Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович володіє навичками інтенсивної терапії та анестезії при хворобах оториноларингологічного профілю. Він проводить діафаноскопію параназальних синусів пацієнтам, яким протипоказано проведення рентген-діагностики (вагітним, дітям молодше 5 років)
Лікар Отоларинголог Прима Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар - досвідчений отоларинголог і хірург ЛОР-органів, фахівець з інвазивним методиками видалення новоутворень вуха, горла, носа, хірургічного лікування хропіння. Авторству Володимира Анатолійовича належить близько 10 наукових робіт, які розкривають проблематику сучасної отоларингології.
Лікар Отоларинголог Кушнір Антон Семенович на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області отоларингології, який займається лікуванням патологій вуха, горла, захворювань порожнини носа і придаткових пазух носа різної етіології, таких як: отит, гайморит, синусит, тубоотит, туговухість
Лікар Отоларинголог, Пластичний хірург, Хірург Компанієць Олег Анатолійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії. Спеціалізується на проведенні функціональної ринопластики (пластика носа), за роки своєї роботи виконав понад 10 000 успішних операцій в отоларингології
Лікар Отоларинголог Гебріч Генадій Григорович на Doc.ua
Лікар здійснює повний спектр процедур, діагностики та лікування інфекційних, травматичних захворювань, що вражають ЛОР-органи — вухо, горло, ніс. Спеціаліст здійснює всі отоларингологічні маніпуляції такі, як: видалення вушних пробок, промивання придаткових пазух по Проетцу, проводить лікування гострих і хронічних станів. У своїй роботі використовує сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Лікар Отоларинголог Філіппенко Андрій  Вікторович на Doc.ua
Андрей Викторович - врач отоларинголог высшей категории. Ведёт прием детей от рождения и взрослых. Лечит такие заболевания, как: аденоиды, воспаление слуховой (евстахиевой) трубы, гайморит грипп, ларинготрахеит, насморк (ринит), отит, тонзиллит.