Сторінка 15: Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Коваль Анна Леонідівна на Doc.ua
Консультація від770 грн
Веду консультацію англійською. Чому я працюю лікарем? Лікарі працюють з метою збереження та відновлення здоров'я пацієнтів. Я проводжу медичний обстеження, діагностику, лікування, надають поради щодо здорового способу життя та профілактики хвороб. Головна мета - допомагати пацієнтам в підтримці та покращенні їхнього фізичного та психічного стану.
Лікар Отоларинголог Уманець Микола Петрович на Doc.ua
Консультація від1600 грн
Микола Петрович проводить успішне лікування та профілактику захворювань вуха, горла та носа спираючись на сучасні міжнародні та вітчизняні протоколи. Призначає персоналізовану комплексну терапію для пацієнтів із хронічними формами захворювань, фахово та швидко позбавляє неприємних гострих симптомів хвороб ЛОР-оганів.
Лікар Отоларинголог Сорока Олександра Миколаївна на Doc.ua
Консультація від560 грн
Лікар-отоларинголог (ЛОР), здобувач на ступінь кандидата медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням отоларінгологічних хвороб, виконує хірургічні операції і веде хворих з хронічними патологіями.
Лікар Отоларинголог Жаміашвілі  Міранда  Гуладіївна на Doc.ua
Консультація від560 грн
Лікар спеціалізується на отоларингології. Займається лікуванням пацієнтів з патологією ЛОР-органів, розкриттям паратонзилярних абсцесів, фурункулів присінку носа. Проводить ушивання м’яких тканин обличчя, вуха, редресацію кісток носа. Промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання порожнини носа по Проетцу.
Лікар Отоларинголог Борисевич Катерина Павлівна на Doc.ua
Консультація від890 грн
Лікар-отоларинголог займається лікуванням гострих і хронічних захворювань вуха, глотки, носа і гортані. Проводить профілактичні огляди і перев'язки післяопераційних пацієнтів. Виконує малі оперативні втручання і маніпуляції на ЛОР-органах. Регулярно бере участь в щорічних конференціях за фахом. Приймає англомовних пацієнтів
Лікар Отоларинголог Бондар Олена Іванівна на Doc.ua
Отоларинголог, кваліфікаційна категорія лікаря - перша, професійна спеціалізація - діагностика, лікування та ведення дітей і дорослих пацієнтів із захворюваннями ротоглотки, вушної і носової порожнини.
Лікар Отоларинголог Байдаченко Наталія Павлівна на Doc.ua
4.4
Лікар-отоларинголог займається лікуванням таких захворювань як гайморит, отит, ангіна, ларингіт, трахеїт, ларингофарингіт, ларинготрахеїт. Проводить процедури промивання порожнини носа, продування слухових труб, пневмомасаж барабанних перетинок, видалення сірчаної пробки і чужорідних тіл і інші отоларингічні процедури
Лікар Отоларинголог Підвисоцька  Діана  Ігорівна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Хурса Сергій Олександрович на Doc.ua
Отоларинголог дитячий, лікує хвороби вуха, горла і носа, промиваючи лакуни мигдалин, видаляючи сірчані пробки і чужорідні тіла, займається розкриттям абсцесів і фурункулів. Даний лікар також проводить репозицію кісток носа при травмах, підслизову резекцію перегородки носа, часткове видалення слизової носових ходів (конхотомія) та інші маніпуляції.
Лікар Отоларинголог Шатковська Наталія Юріївна на Doc.ua
Приймає пацієнтів з народження. Проводить консервативне та хірургічне лікування ЛОР-патологій гострих і хронічних форм. Застосовує: розкриття і дренування абсцесів, фурункулів ротової порожнини, кіст і кистоподобную утворень придаткових пазух носа, видалення поліпів, тонзилектомії, тімпалопластику, вазотомію. Також лікар інтерпретує рентген-знімки, КТ, МРТ, аудіограми та інші результати діагностики в оториноларингології.