ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон на Нивках

Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Нивська, 2л, 1 поверхна карті
Святошинський м.Нивки

ЛОР-центр та центр слуху Беттертон на Нивках обладнаний високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху. Консультативну та терапевтичну допомогу у центрах надають кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

• Комплексна діагностика слуху
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят (ОАЕ), відеоотоскопія.
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies
  • Персональне виготовлення передових слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш)
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).

«Беттертон» Нивки спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб:

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт);
  • порушення голосу(фоніатрія), реабілітація голосу після операцій.
Микола 14 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася, дякуємо.
Вікторія 24 Червень 2024
Найвищій бал клініці і лікарці, ми дуже задоволена, дякую.
Софія 20 Червень 2024
Дівчата в клініці дуже уважні, гарно зустріли, все розказали, гарне обслуговування, консультація у лікаря сподобалася
Анатолій 11 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка, гарний сервіс, запропонували чай та каву, пристрій для бахіл. Я був приємно вражен що в клініці все так гарно
Марк 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, було дуже комфортно та добре у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки, легко було знайти цю клініку. Загалом у клініці нам все повністю підійшло.
Філії мережі
Все клініки