ЛОР-центр та Центр слуха Беттертон Університет

Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Саксаганського, 90на карті
Шевченківський м.Університет
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Май 06 Лютий 2024
У клініці охайно, чисто. Для дітей є хороший простір, іграшки, дуже комфортно. Все дуже  сподобалося у клініці.
Єгор 02 Грудень 2023
Комфортно, дякую.
Надія 30 Жовтень 2023
Ми дуже задоволені, будемо звертатися в медичний цент Беттертон і надалі, адміністратори клініки дуже привітні дівчата,  Анна і Валерія дуже допомогли, ми їм дуже вдячні
Наталія 17 Жовтень 2023
Нас дуже ввічливо зустріли адміністратори, запропонували чай та каву. Сам прийом відбувся вчасно, вийшла лікар нас забрала.  Клініку рекомендую і лікаря як спеціаліста. Лікар Дидикало Лариса Іванівна дуже вразила. В Києві мало таких клінік, де можна так спокійно прийти і вирішити проблему за годину
Владислав 14 Жовтень 2023
Дуже гарні адміністратори
Тетяна 13 Жовтень 2023
Персонал клініки дуже ввічливий, дівчатка дуже гарні, все супер!
Анастасия 26 Лютий 2020
Долго искала для дочери (14 лет) врача фониатора. В клинике Беттертон прекрасный специалист фониатор Прилуцкая Александра Денисовна. Очень внимательный доктор, ответила на все вопросы, лечение подобрано хорошо. Все четко, ясно, профессионально. Спасибо доктору, спасла вокальную карьеру дочери.
Даниил 04 Січень 2019
Очень приветливый персонал.
Анна 07 Серпень 2018
Все хорошо.
Анна 19 Квітень 2018
Все очень понравилось, очень приветливый персонал.
Філії мережі
Все клініки