ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон

ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон

add_box Логопедія Оториноларингологія Сурдологія ... ще
ЛОР-центри та Центри слуху «Беттертон» більше 10 років спеціалізуються на передовій сурдології та отоларингології, надаючи пацієнтам весь арсенал послуг з аудіологічної діагностики, підбору та налаштування апаратів для слухової корекції, виготовлення індивідуальних вкладишів, беруш тощо, а також реабілітації та адаптації після слухопротезування. Займаються діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів.
вул. Нивська, 2л, 1 поверхна карті
Дарницький м.Дарниця
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Йорданська, 17Ана карті
Оболонський м.Оболонь

Медичні клініки мережі Беттертон обладнані високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху, що понад 10 років надає консультативну та терапевтичну допомогу пацієнтам в Києві, Київській області та у Львові. Прийоми у центрах проводять кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

Перелік послуг, що надаються в «Беттертон»:

• Комплексна діагностика слуху.
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят методом отоакустичної емісії (ОАЕ), відеоотоскопія.
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів.
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога.
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies.
  • Персональне виготовлення слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу.
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш)
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).
  • Сурдопедагогічний супровід дітей та дорослих, логопедія та корекція порушень мовлення і слуху, реабілітація та адаптація після слухопротезування.

Кожен ЛОР-центр та Центр слуху «Беттертон» спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб:

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт);
  • порушення голосу (фоніатрія), реабілітація голосу після операцій.

Мережа «Беттертон» є партнерами і ексклюзивними представниками провідних компаній з виробництва апаратів для корекції слуху і голосу в Україні: «Starkey Hearing Technologies», «DETAX», «ROMET»

Лідія 06 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре.
Марк 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, було дуже комфортно та добре у цій клініці. Дуже зручне розташування самої клініки, легко було знайти цю клініку. Загалом у клініці нам все повністю підійшло.
Станіслав 16 Лютий 2024
Все було комфортно, немає ніяких питань.
Май 06 Лютий 2024
У клініці охайно, чисто. Для дітей є хороший простір, іграшки, дуже комфортно. Все дуже  сподобалося у клініці.
Нікіта 12 Грудень 2023
Лисянченко Дарія Сергіївна - добра і ввічлива лікарка, все гарно розповіла і оглянула, дякуємо