Центр стимуляції мозку

Центр стимуляції мозку

add_box Логопедія Неврологія Ортопедія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
проспект Василя Порика, 13Бна карті
Подільський м.Нивки м.Сирець м.Оболонь

Центр стимуляції мозку має найбільшу матеріально-технічну базу фізичної терапії та є провідною клінікою в галузі ортопедії, спортивної медицини, неврології та психіатрії для дорослих та дітей. Тут надають повний комплекс лікування та відновлення людей із порушеннями нервової системи, порушеннями адаптації, посттравматичного стресового розладу, захворюваннями суглобів та спини. У нашому лікуванні ми використовуємо всі можливі методи лікування з доведеною ефективністю міжнародної медичної спільноти.

На ринку медичних послуг ми пропонуємо не тільки лікування і реабілітацію, одним з напрямків нашої діяльності є робота з дорослим населенням, спрямована на підвищення стійкості до стресу, поліпшення пам'яті, уваги, швидкості і якості обробки великих обсягів інформації, сприяння вивченню іноземних мов, розвиток мовних навичок (тембр, інтонація, плавність, звуковимова, впевненість).

У Центрі стимуляції мозку ведеться робота над:

• зниженням спастики, гіперкінезів;
  • збільшенням обсягу рухів і м'язової сили при парезах, диплегіях, геміплегіях, паралічі;
  • розвитком дрібної і великої моторики (умінням тримати голову, перевертатися, сидіти, повзати, стояти, розвитком хапального рефлексу, розвитком функції кисті і пальців);
  • розвитком координації рухів, моторного планування і «утриманням пози»;
  • розвитком мови у безмовних дітей та дорослих, що погано вимовляють (дислалії, алаллії, дизартрії, афазії, ехолалія, дисграфія);
  • поліпшенням якості розмовної і письмової мови;
  • підвищенням працездатності, якості і швидкості обробки інформації;
  • стабілізації емоційного фону настрою (тривожність, напруга, швидка зміна настрою);
  • поліпшенням поведінки;
  • розширення зони комфорту у дітей з аутистичним спектром;
  • поліпшенням якості соціального контакту і соціальної взаємодії;
  • підвищення самоконтролю і самоусвідомлення.

На сьогоднішній день в клініці працює 33 фахівця, включаючи неврологів (дитячих і дорослих), епілептологів, психіатрів, психологів, логопедів, дефектологів, реабілітологів, масажистів, які пройшли додаткове спеціалізоване навчання по роботі з апаратними методами лікування, корекції та реабілітації. Ми об'єднуємо в собі досвід провідних клінік Європи та країн СНД, а також, за період історії клініки, маємо свої унікальні напрацювання в роботі.

Софія 20 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволена.
Вікторія 16 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.
Ксенія 15 Лютий 2024
У клініці гарно нас прийняли. Сподобалося що у цій клініці є хороша роздягальна, комфортно та зручно було.
Ігор 03 Лютий 2024
Все нормально пройшло. Все сподобалося у клініці.
Наталія 20 Січень 2024
Комфортно у клініці. Черг немає, все добре пройшло.