Медичний центр слуху та мови «Фабрика слуху»

Медичний центр слуху та мови «Фабрика слуху»

add_box Логопедія Неврологія Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Медичний центр слуху та мови «Фабрика слуху» надає наступні послуги: діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів та нервової системи; діагностика слуху дорослим і дітям з народження; слухопротезування та налаштування кохлеарних імплантів; сурдопедагогічна реабілітація; індивідуальні заняття з логопедом-дефектологом; виготовлення індивідуальних вушних вкладок та біруш
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Зоологічна 3, корпус №3на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Лук'янівська

«Фабрика слуху» — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на лікуванні та реабілітації слуху і мовлення. Медичний центр «Фабрика слуху» має в своєму розпорядженні необхідне сучасне та високоточне обладнання, що забезпечує максимальну точність проведення діагностики та маніпуляційних процедур. Лікарі медичного центру успішно вирішують ряд складних клінічних завдань для забезпечення лікування та реабілітації слуху та мовлення «під ключ» як дорослих, так і дітей. Спеціалісти керуються сучасними протоколами терапії в поєднанні з встановленими схемами лікування, використовують поєднання консервативних і сучасних методів та методик реабілітації.

Медичний центр слуху та мовлення «Фабрика слуху» надає послуги за наступними напрямами:

• діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів;
  • діагностика і лікування захворювань нервової системи;
  • діагностика слуху за різними методами;
  • слухопротезування та налаштування кохлеарних імплантів;
  • сурдопедагогічна реабілітація дорослих та дітей після слухопротезування та кохлеарної імплантації;
  • консультація логопеда-дефектолога та корекційно-розвивальна робота з немовленнєвими дітьми;
  • виготовлення індивідуальних вушних вкладок та засобів захисту слуху – біруші.

У медичному центрі ведуть прийом:

• отоларинголог вищої категорії,
  • профільний невролог (невропатолог),
  • професійний сурдолог,
  • досвідчений аудіометрист,
  • спеціаліст зі слухопротезування,
  • кваліфікований сурдопедагог,
  • досвідчений логопед-дефектолог.

Ключові переваги медичного центру:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • сучасне високоточне обладнання;
  • кваліфікований персонал;
  • доступні ціни та програми лояльності;
  • прийом дорослих та дітей від народження.

Записатися на індивідуальний прийом до профільного фахівця можна за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. Консультації також надаються в телефонному режимі.

Василь 27 Березень 2024
Клініка хороша, зручна, комфортна. Нове обладнання у клініці, дуже комфортні умови перебування у самій клініці. Загалом все було прекрасно, немає ніяких негативних питань до цієї клініки.
Тетяна 26 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Було дуже класно та зручно.
Владислав 11 Січень 2024
Задоволений клінікою.