ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон на Дарниці

ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон на Дарниці

add_box Логопедія Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У сучасному центрі слуху «Беттертон» на Дарниці пропонують діагностичні та лікувальні послуги в аудіології і проводять весь спектр отоларингологічних лікувальних процедур. Центр є партнером і постачальником унікальних функціональних пристроїв для мови і слуху найвідоміших світових компаній-виробників, надаючи пацієнтам можливість користуватися новітніми технологіями, що з'являються на ринку
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Андрія Малишка, 2, 1-й поверхна карті
Дарницький м.Дарниця

Будь-які проблеми зі слухом потребують якомога швидкого рішення, запропонувати, який готовий сучасний центр слуху «Беттертон» на Дарниці. Плідно співпрацюючи з провідними компаніями-виробниками коригувальних слухових пристроїв, центр слуху «Беттертон» на Дарниці має унікальні можливості в індивідуальному підборі, налаштуванні, обслуговуванні слухових апаратів.

Фахівці центру слуху «Беттертон» на Дарниці володіють передовими діагностичними методами в аудіології, проводять весь спектр отоларингологічних лікувальних процедур, завдяки чому тут надається допомога пацієнтам з різними патологіями з боку ЛОР-органів.

Детальніше про послуги, що надаються «Беттертон» на Дарниці:

• Сфера сурдології і аудіології:
    • повна діагностика функції слуху (аудіометрія, відеоотоскопія, КСВП, імпедансометрія, тімпанометрія);
    • персоналізований вибір найкращого слухового апарату, навчання і роз'яснення аспектів використання;
    • виготовлення слухових апаратів за зліпком вушного каналу у США;
    • виготовлення захисних вушних пристосувань (вкладиші, беруші);
    • підбір апаратів для голосостворення «ROMET», навчання правилам використання;
    • надання сервісних послуг  протягом гарантійного терміну і після.
  • Отоларингологія:
    • консультативний прийом ЛОРа;
    • промивання і продування слухових проходів;
    • видалення сірчаних пробок;
    • адреналізація носових проходів;
    • промивання носових порожнин «кукушка»;
    • вливання медикаментів в гортань.
Лідія 06 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре.
Станіслав 16 Лютий 2024
Все було комфортно, немає ніяких питань.
Ирина 10 Грудень 2023
Найвищій бал, задоволена лікарем та сервісом в клініці!
Олександр 14 Червень 2023
Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволений.
Ганна 13 Березень 2018
Все хорошо, мне понравилось. Удобно, что все в одном месте. Близко от метро.
Філії мережі
Все клініки