Приватний кабінет ЛОРу Владимира Кундрі

Приватний кабінет ЛОРу Владимира Кундрі

Практикуючий лікар
4.5
add_box Оториноларингологія ... ще
У кабінеті веде прийом отоларинголог вищої категорії з 40-річним досвідом роботи із спеціалізації, автор численних наукових публікацій і патентів на методи діагностики і лікування ЛОР-захворювань. Лікар консультує дорослих і дітей, надає кваліфіковану допомогу при хворобах і патологіях вуха, горла і носа
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 11:00
вул. Юрія Шумського, 4ана карті
Дніпровський м.Лівобережна
4.5

Комфортне і ефективне лікування ЛОР-захворювань

У кабінеті веде приватну практику отоларинголог вищої категорії, лікар з багаторічним досвідом у діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів: вуха, горла і носа. Лікар приймає дітей і дорослих, надає кваліфіковану медичну допомогу при наступних станах та проводить процедури:

• Зупинка носових кровотеч

• Ларингіт
  • Синусит
  • Гіпертрофія мигдалин
Ірина 28 Грудень 2023
Лікар і асистент лікаря дуже хороші.
Наталія 13 Листопад 2023
Не сподобалося, умови незадовільні, було лячно .
Анна 25 Липень 2021
Я не була проінформована, що на місці потрібно буде платити за додаткові процедури.
Роман 09 Лютий 2020
Все обладнання старе радянське.
Александр 28 Травень 2019
Это не клиника, а ужас! Не видитесь, как я, на его прошлые отзывы, не ходите! Мед инвентарь не стерилизован и лежит как попало, берётся грязными с улицы руками. В кабинете, очень пыльно, поверхности не протираются неделями. Аппарат для промывки органов, весь оброс чёрным и белым налётом, изнутри. Перед использованием на следующем пациенте, он даже не промывает его! Эффекта от аппарата, ноль. Также, доктор, отправляет на манипуляции о которых не предупреждает, за дополнительную плату. Всё время моего там пребывания, был страх подхватить какую-то заразу.