Лікар Отоларинголог Хуторна  Ірина  Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Хуторна Ірина Сергіївна

Консультація від900 грн
Хуторна Ірина Сергіївна – кваліфікований лікар отоларинголог, який застосовує у роботі принципи доказової медицини та сучасний підхід до діагностики та лікування ЛОР-захворювань. Веде амбулаторний прийом для дітей та дорослих із захворюваннями ЛОР-органів, займається діагностикою слуху.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Аліса 01 Серпень 2024
Сподобались - лікарка, відношення та пояснення.
Катерина 28 Червень 2024
Звернулась із закладенністю носа, що не проходила більше 2-х тижнів. Ірина Сергіївна уважно оглянула мене, поставила діагноз не з моїх слів!!!, заспокоїла. Призначене лікування показало свою дієвість, була вражена. Протягом 3-х днів відчула полегшення, стан був ще нестабільний, продовжувала лікування, проте результат такий миттєвий я не очікувала. Рекомендую, прийомом задоволена, в Центрі привітна атмосфера, багато пацієнтів, але моє очікування було до 5 хвилин, попередили про затримку, адміністратор запропонувала води і каву, що теж є приємним бонусом.
Софія 20 Червень 2024
Дуже гарний лікар, дуже уважна, професійна, все розказала, пояснила. Лікар надала рекомендації, все було як потрібно, задоволені